Wpis z mikrobloga

Do wszystkich mieszkańców "Marsa"!!

Popieram tą akcje, sam nie jestem przegrywem, patrząc po wypowiedziach normików na wykop to też nim nie jestem wydaje mi się że są znacznie bardziej #!$%@? a na pewno znacznie mniej świadomi niż przegrywy, określiłbym się może raczej jak "lite chad"? taki już nie normik ale nie taki pełnowartościowy chad, miałem parę lasek, zawsze miałem niestety wysokie wymagania co mi nie ułatwiało, sporo się do mnie samych kleiło i byłem z modelką taką 10/10 bez jakiegoś koloryzowania naprawdę top półka która sama za mną się uganiała i robiła po 100km w jedną i drugą żeby się spotkać i tak, mimo to jak najbardziej popieram tą akcję i jestem z wami.

Popieram ponieważ widzę że faktycznie dzieje się nieciekawie p0lki tak wywindowały swoje oczekiwania że to naprawdę coś nienormalnego, ta ich roszczeniowość i nastawienie to już sięga zenitu, ta coraz bardziej nachalna propaganda że Polak to nudny i słaba partia i w ogóle dla p0lek to już musi być książę z Dubaju co najmniej robi bardzo źle w naszym Polskim społeczeństwie, trzeba przekłuć ten balonik i sprowadzić je na ziemie, dla nas i dla następnego pokolenia!

Trzeba wytoczyć im kulturową wojnę, bo od lat 90 kulturowa wojna była wytoczona w Polaków przez co tak p0lką urosło ego, kto ma te trzydzieści-czterdzieści lat dobrze to widzi na przestrzeni tych lat!

Trzeba je zacząć traktować chłodno a swoją uwagę przekłuć na kobiety innej narodowości, np. Ukrainki, żeby p0lki zobaczyły że niema nic za darmo i trzeba powalczyć i nie wystarczy już leżeć i "być", a zainteresowanie Polaków już nie jest skupiona na p0lkach, że już nie są "najładniejszymi dziewczynami", już nie są "Polskimi witaminami", już "nie skupiają na sobie atencji" i już nie ma nic za darmo, muszą poczuć się porzucone, odstawione na boczny tor, muszą poczuć zazdrość, trzeba je zacząć strofować, a komplementować np. Ukrainki, trzeba je zacząć olewać, a opowiadać im jakie te "Ukrainki są fajne", być,robić i zachowywać się w stosunku do np. Ukrainek tak jak wcześniej Polacy zachowywali się i traktowali p0lki, zamienić obiekt zainteresowani z p0lek np. na Ukrainki a odstawić na bok p0lki, zacząć na nie narzekać, wytykać wady, błędy, zacząć je obwiniać, marudzić na nie, wymagać, coraz więcej wymagać, muszą otrzymać spory kubeł zimnej wody na otrzeźwienie, muszą poczuć że coś tracą, coś im się wymyka, że tracą tą swoją pozycję na piedestale, że zaczyna zajmować je ktoś inny że pojawiają się rywalki, że monopol się skończył, że tracą swoją pozycję i muszą zacząć działać, wykazywać inicjatywę, muszą zacząć się starać i walczyć!

Trzeba doprowadzić do przebiegunowania!!

Będzie to z korzyścią dla całego społeczeństwa dla nas, dla normików, dla przegrywów i chadów dla wszystkich Polaków, trzeba zatrzymać to szaleństwo!

ps. Tak białorycerze i strażnicy matrixa będą chcieli was powstrzymać i sprowadzić do porządku, p0lki będą się bronić, ale jeżeli będziemy stanowczy i będziemy wspólnie nie ustępliwie kroczyć nie bacząc na nic, to wygramy, wtedy nie da się tego zatrzymać, nie dadzą rady tego zatrzymać, to zależy tylko od nas, mieszkańców Marsa, jesteśmy w stanie to przebiegunować i przeprowadzić terraformowanie po swojemu, wprowadzić nowe normy, nowy ład i porządek!

Naprzód, po zwycięstwo!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#klaudiusz #p0lka #tinder #przegryw
Odyseusz9000 - Do wszystkich mieszkańców "Marsa"!!

Popieram tą akcje, sam nie jest...

źródło: comment_jdSFaYzGMXrpoZ2yCRFX4FNcrI5oGITp.jpg

Pobierz
  • 8
@Polkopsky: Zdradziłem we wpisie rąbka moich przygód z laskami, na pewno nie będę nic udowadniał ani "pokazmorde", zdradzę jeszcze że 2 nauczycielki w szkole po gimnazjalnej się do mnie lekko podwalały, na bank była "mięta" dzięki czemu miałem u nich znacznie lepsze fory jeżeli chodzi o lekcję niż inni i lepsze oceny, jedna była taka stażystka oddelegowana na jakiś czas do naszej szkoły i zapraszała mnie i kumpla żebyśmy ją odwiedzili
@Polkopsky: Dla ciebie to jakieś niewiarygodne rzeczy? czy tylko tak głupio trolujesz?

Jeszcze nie zdążyłem dodać przy edytowaniu:

Było też tak że w szkole ponadgimnazjalnej w szkole wieczorowej dla dorosłych była ze mną w klasie taka dziewczyna zamężna ładna, blondyna o parę lat starsza i dała mi klapsa w tyłek kiedy gadałem z kumplem i byłem oparty o stół i byłem wypięty, był to dla mnie szok zwłaszcza że wychodziłem powoli
@Odyseusz9000: Chciałęm tylko napisać, że zgadzam się z tym co napisałeś, takie przemyślenia mam już od paru lat. A odczucie, że coś jest nie tak od ok. 10. (31 here)

Trzeba się wyzwolić z cuckowego myślenia. Trzeeba zabierać głos w przestrzeni publicznej. Trzeba reagować na złe zachowania, upominać. Trzeba dawać przykład, przewodzić. Część normików podąży za nami jak otworzą się im oczy, albo stadnie NPC.. Nie można się bać, trzeba zabierać