Wpis z mikrobloga

Dokładnie. Ja np. palę starymi oponami w piecu bo sąsiad też tak robi. Póki on nie przestanie to czemu ja mam pierwszy to zrobić?


@MDobak: kretyński przykład. Odpowiedni by brzmiał tak:
- skoro sąsiad pali oponami w piecu to ja zlikwiduje swój piec. Co z tego że używam tylko najwyższej jakości węgla, ale sąsiad pali oponami więc trzeba zakazać wszystkim. Nie da się? To zacznę od siebie i zlikwiduje sobie swój
  • Odpowiedz
@interface: a wiesz, że duzy wpływ na to, że Australia jako kontynent ma najmniejszy udział w śmieciach w ocenach głównie z tego powodu, że ten kontynent zamieszkuje tylko 24mln osób?
  • Odpowiedz
Niezła manipulacja.
Wiadomo że Indie i Chiny produkują ten plastik.
Ale w większości to nie oni go wyrzucają do morza.
Przeciętnego Hindusa nie stać nawet na połowę tego plastiku który używa Europejczyk.
Jak sam nie byłeś w Azji to zapytaj kogoś kto tam podróżował - ile gospodarstw domowych Azji tak dysponuje plastikiem jak Europa i Ameryka?
  • Odpowiedz
@Call_me_Kaba: Grafika, którą wstawiłeś nie ma żadnego związku z zanieczyszczeniem wód, co jest wyraźnie napisane właśnie w twojej grafice. Wcale mnie nie zdziwiło, że to azjaci są najwiekszymi brudasami. Pływając tam w morzu czy oceanie jesteś otoczony tonami śmieci, wszystko wrzucają do wody, strasznie to wygląda, niestety.
  • Odpowiedz