Wpis z mikrobloga

@xeerxees: Aha... i czym ten przykład się różni od mojego? W sensie, jak sąsiad ma wielki samochód, pali oponami w piecu i wyrzuca śmieci to rzeki to wychodzisz z założenia, że Twoje działania nic nie zmienią więc też tak robisz. No brawo.
@Mihau88: A jakiś argument w ogóle masz? Bo kretyński to póki co jest Twój komentarz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Radus chińczyki nie robią recyklingu tylko wszystkie śmieci do rzek lecą i potem do oceanów. W linku ładnie pokazane jakie rzeki są największym źródłem plastiku
  • Odpowiedz
Jak UE jest odpowiedzialna za 0,001% aktow piractwa na morzu to powinnismy zalegalizowac u siebie piractwo?


@Hasz5g: nie, powinniśmy zdelegalizować statki bo ktoś używa ich do piractwa XD

Właśnie do delegalizacji statków można porównać delegalizację sztućców.
  • Odpowiedz
@CKNorek: żeby jeszcze pojemniki na plastik odpowiednie były, ale o ile np. w Wawie na Ursynowie były kiedyś takie druciane pojemniki na butelki PET (i przy okazji jakieś folie tam też wrzucali, często razem z kartonem () (bo karton był zafoliowany i się Januszowi nie chciało oddzielić, bo po co, przecież nie jesteśmy w Japonii)),
to potem te pojemniki magicznym sposobem poznikały, zostały tylko na szkło (i
  • Odpowiedz
no i potwierdza się to, co pisałem w znalezisku nt. słomek, ale hurr nie no jak to tak słomki w europie durr nie wolno durr niech jedzą rękami durr blablalba #!$%@? i odwracanie wzroku ludności od rzeczy ważnych
  • Odpowiedz