Wpis z mikrobloga

Witam, poszukuje Mirka lub Mirabelke która mieszka we Włoszech lub zna włoski i jest w stanie mi pomóc z ogarnięciem oferty włoskiego operatora Wind. Jako że dużo podróżuje #bekaztransa postanowiłem za namową znajomego zdobyć ich kartę która po zasileniu około 15 ojro miał mi dać 20Gb internetu i faktycznie pierwszego miesiąca tak było. Natomiast kolejny po zasileniu konta aktywowało 20Gb i postanowiło że będzie naliczać roaming i nawet nie ruszyło mi z pakietu tych 20Gb.
A dodam, że znajomemu po doładowaniu to działało. Od razu wyprzedze pytanie i odpowiem że nie mam jak się skontaktować z kolegą a chciałbym żeby ktoś mi pomógł w miarę możliwości kto zna włoski lub mieszka we Włoszech.
W załączniku zrzut do oferty jaką posiadam.
#wlochy #italia #spaghetti #wloskiduolingo #tlumaczenie #roaming
bazar5 - Witam, poszukuje Mirka lub Mirabelke która mieszka we Włoszech lub zna włosk...

źródło: comment_H7SO4h5RadP8TGrGolwa0StlUinGaLu4.jpg

Pobierz
  • 4
via Android
  • 0
@totalski nie, wszystko w terminie - doładowałem przed terminem i siadło, pobrało na tą ofertę tyle ile miało, z początku pobierało internet z pakietu 20Gb a teraz wyczyściło pakiet roaming i tu leży problem ze u znajomego normalnie hula mimo że też we Włoszech nie przebywa. A skoro tak to i jemu powinno pobierać z roamingu a nie z pakietu 20Gb.