Wpis z mikrobloga

Dzięki za bardzo ciepłe przyjęcie mojej poprzedniej pracy. Kompletnie się tego nie spodziewałem idąc spać! Zrobiło mi to dzień. :) A to moja przedostatnia praca. Chciałem na swój sposób ująć temat presji jaką sami sobie stwarzamy i która często nas przez to przygniata. Kolorystyka trochę ciemniejsza niż zawsze. Dalej surrealistycznie. A ja po 11 godzinach nocki właśnie wróciłem do domu i zaraz zawijam spać. Ach to życie, miłego dnia Mireczki.
Jak coś to tutaj więcej > https://www.instagram.com/krabonszcz/
#sztuka #grafika #rysujzwykopem i może #krabonszcz ?
źródło: comment_hZZVQh4ypMK0yVyQAxxnvwo68XtdVU2e.jpg
  • 14
@vimikel: w sensie takiego jakby gifa zrobić? kurde no chodzi mi czasami po głowie lekkie animowanie niektórych prac ale jeszcze jakoś nie miałem odwagi się do tego zabrać bo zawsze czułem się słaby w kwestii animacji
choć no coś takiego to bym jeszcze zrobił xD może w weekend jak będę miał czas na cokolwiek :) pozdrr
@sorasill: Dziękuję! bardzo długo szukałem takiego swojego stylu, żeby miało to ręce i nogi. Myślę, że nadal nie jest on klarowny w 100%, ale na pewno są już pewne składowe które go tworzą. Jeśli to widzisz - to dla mnie super. :) Pozdrawiam!