Wpis z mikrobloga

@wbielak: @ImReally: ten cały *tfu* wordpress to hańba i zakała całej społeczności internetowej. Jak można uprościć tworzenie zaawansowanych programów Internetowych jakimi są strony World Wide Web (pewnie nie każdy wie że to rozwinięcie skrótu WWW) do zwykłego edytora jak w jakimś wordzie!
Najlepsze były strony we Flashu. Ja wolę mieć kontrolę nad rozszerzeniami do przeglądarek. Wiadomo było, że jak strona ładuje się ponad 10 minut, to jest
  • Odpowiedz
@wielkienieba: Wiesz ja od 9 lat (WP był w wersji 2.3 jak zaczynałem) piszę motywy i wtyczki dla tego systemu.
Uważam że jest świetny choć NIE pozwala w 5 minut stworzyć sensownej strony. Alni w 5 godzin.
Czepiam się bo wydawanie mega ważnej i przełomowej wersji w takim momencie to moim zdaniem wbicie noża w plecy społeczności developerów.
  • Odpowiedz
@wielkienieba: Bardziej zabrzmiało jak prześmiewcze podejście do tworzenia stron względem wynoszenia na piedestał zestawu puzzli. Być może źle zinterpretowałem twą wypowiedź, bywa i tak.
  • Odpowiedz
@wielkienieba: @wbielak: co mnie denerwuje w wp:
brak obsługi formularzy, walidacji, czegoś sensownego prócz dyskusyjnego CF7, to samo z komentarzami
brak ochrony logowania, po 20 latach serio możną by jakoś zabezpieczyć natywnie, bo czasami wtyczki po update robią krzywdę
każda nowa wersja wnosi niewiele jak na tak dużą społeczność
  • Odpowiedz