Wpis z mikrobloga

Dzień darmowej dostawy i #rozdajo :)

Jak się wybudować i nie zwariować?

Doskonale pamiętam, jak stresowałem się podczas przygotowań do budowy mojego domu. Pochłaniałem kolejne magazyny budowlane, przeglądałem fora w poszukiwaniu informacji i po pół roku stwierdziłem, że dalej nic nie wiem… Szczerze mówiąc ogarnął mnie paraliż – czułem, że sprawa mnie przerasta i w pewnym momencie chciałem nawet zrezygnować z budowy. To było 9 lat temu, a dalej pamiętam to przykre uczucie.

I nagle dotarło do mnie, że przecież nie muszę znać się na wszystkim. Oczywiste, prawda? Uświadomiłem sobie, że wszystkie siły powinienem przeznaczyć na znalezienie porządnego projektanta, solidnego kierownika budowy i rzetelnych wykonawców. Ludzi, którzy nie tylko wykonają dobrze swoją pracę, ale będą także służyć wsparciem i pomocą.

I to właśnie o współpracy z ludźmi jest moja książka. Zawarłem w niej 14 lat mojego doświadczenia jako przedsiębiorcy. Codziennie współpracuję z wykonawcami z przeróżnych branż, negocjacje i ustalanie warunków współpracy to mój chleb powszedni i po prostu umiem to robić i jestem w tym dobry.

Fragment audiobooka: https://blog.poradnik-budowlany.com/wp-content/uploads/2018/05/01-Wstęp.mp3

I skoro mamy dzień darmowej dostawy :) Kup książkę i wybierz „odbiór osobisty” lub wpisz kod darmowadostawa przy zamówieniu, a pokryję koszty przesyłki!

I do tego #rozdajo - wśród trzech osób plusujących ten wpis wylosuję ebook lub audiobook mojej książki (do wyboru). Zostawienie komentarza zwiększa dwukrotnie szansę na wygraną :)

Więcej na temat książki: https://blog.poradnik-budowlany.com/moja-ksiazka/

#budujzwykopem #dom #remontujzwykopem #budowadomu #budownictwo
Pobierz chafer - Dzień darmowej dostawy i #rozdajo :)

Jak się wybudować i nie zwariować?
...
źródło: comment_Tltco4NSTrzz7OsC3eijuekpib4GwEMc.jpg
  • 74
@CichyGlosZTyluGlowy: To książka o tym, jak się do budowy przygotować. Nie jestem ekspertem budowlanym i nie buduję domów. Wkleję moją odpowiedź z pewnego pamiętnego wątku:

1. Budowę mojego domu rozpocząłem w 2010 roku i mieszkam w nim już ponad 6 lat. Książkę napisałem dopiero po kilku latach udzielania porad budującym - pomagam przy wyborze działki, projektu, wyjaśniam wątpliwości. Nie jestem pośrednikiem ani projektantem - po prostu (albo aż) rozmawiam z ludźmi,
fajna sprawa, bo chciałem dobudować piętro, tylko nie wiem czy da radę, bo ja na parterze mieszkam


@emerjot: Nie potrzebujesz książki tylko ekspertów, projektanta, konstruktora, który zapoznają się z Twoim problemem i zaproponują rozwiązanie. :)