Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaję, czy jesteśmy u schyłku kryzysu gier podobnego do tej z lat 80?
Coraz więcej większych firm daje ostro dupy, EA, blizzard teraz bethesda, to samo się dzieje w gatunku mmorpgów, dodatek do wowa jest tragiczny, BDO, bless czy archeage, upadek Trionu. Słabe wyniki Tomb raidera i nie tylko.
Co rusz nowe gry AAA są krytykowane z góry na dół za wciskanie polityki do gier czy to za zwykła chciwość i kijowizne w te gry wtłoczone, firmy przez to tracą na giełdzie.
Jak wybuchnie prawdziwy kryzys to chyba dojdzie do sporego przetasowania na rynku gier i to takiego mocnego, mam nadzieje że to wszystko zostanie zaorane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedynie eksluziwy konsol #ps4 i #xboxone i #nintendo trzymają dzisiaj jakiekolwiek standardy, to jest śmieszne. A grami roku stają się takie śmieciowe gry jak pubg.
#fallout #pcmasterrace #gry #mmorpg #blackdesert #xboxone #worldofwarcraft #diablo3
  • 58
  • Odpowiedz
@Nedkely tytułu AAA nie kupiłem chyba od czasu Skyrim, albo Wolfa New Order bo #!$%@? czekam na premierę jakiegoś bestsellera a potem okazuje się, że dobrze zrobiłem

edit: jeszcze wieśka 3 kupiłem ale to się rozumie samo przez się
  • Odpowiedz
@TS050:

rockstar też daje dupy. rdr2 nie powala aż tak, online beta to jest kpina, bugi, nie ma hdr

szkoda strzępić ryja
Dobre, inteligentny odbiorca doceni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nexetpl: no gra dobra, jestem na drodze do 100%, ale jednak po R* człowiek spodziewał się czegoś więcej
7 lat czekania i nie jestem rozczarowany, na początku byłem zachwycony, z czasem się ustabilizowało
  • Odpowiedz
@Nedkely: @Bratkello: Wiecie czemu exclusive'y na PSa są świetne w porównaniu do gier AAA takich gigantów jak EA, Activision czy Ubsioft (są przy tym też dość bezpieczne jeśli chodzi o formułę, ale to inna sprawa)? Bo one nie mają zarabiać kasę. One są reklamówką konsoli, a właściwie systemu, który ma się sprzedawać w dziesiątkach czy setkach milionów. Takie EA chce jak najbardziej zmaksymalizować zyski z takich Battlefieldów czy Fif i
  • Odpowiedz
@Nedkely: Dodatek do wowa nie jest tragiczny tylko średnio zły. Tragiczny to był WoD gdzie nie było niczego, a BfA ma taki problem, że jest sporo rzeczy, ale wszystko to już było, więc nudzi się szybciej.
Ale jestem jak najbardziej za przetasowaniem rynku gier AAA. Przed kupnem nowego kompa "jarałem się", że wreszcie będę mógł grać w najnowsze gry typu BF 1, Wiedzmin 3 itd, ale jak doszło co do czego,
  • Odpowiedz
@sztilq: "Kiedyś beta byly zamkniete i bólu dupy nie było, że nie dziala. Teraz bete robią otwarta, więc hurr durr nie działa."
Teraz bety robią otwarte i ludzie widzą, że od tej bety do pełnej wersji mało co się zmienia xD
  • Odpowiedz
@Jerry664: Jest lepiej. Niektóre bugi w fo76 pochdzą jeszcze z czasów morrowinda mimo, że bethesda niby w czasie tworzenia skyrima "stworzyła" "nowy" "silnik" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Nedkely
@TS050
Ale #!$%@?, rocznie nie wychodzi więcej niż dwie dobre gry i to jest standard od wielu lat. W tym roku wyszedł god od war i RdR 2, obie za przeproszeniem są zajebiste w opór, a online to beta więc nie ma co oceniać.
  • Odpowiedz
Bethesda zaczęła mieć taką chcicę na pieniądze wraz z premierą Skyrima


@Ant0n_Panisienk0: Skyrima? Chyba zapomniałeś o kultowej zbroi dla konia z Obliviona, to praktycznie oni rozpoczęli te współczesną plagę jaką są gówno-DLC. A kto wie czy i tacy nie byli wcześniej. Nie przypominam sobie żadnych afer z Morrowindem, ale o tym, jak zabugowany był Daggerfall, to legendy krążą do dziś, czyli już wtedy praktykowali wydawanie niedokończonych gier.
  • Odpowiedz
  • 0
Najbardziej mnie #!$%@? to jak obrońcy HS mówią że ta gra nie jest pay2win i jaka to super gra.
  • Odpowiedz