Wpis z mikrobloga

#sluchawki #biuro #pracbaza (bo jednak się łączy moim zdaniem) #korposwiat (no bo biuro)

MIRCY! Jakie słuchawki do 200zł do biura, must have to zamknięte oraz nauszne. Myślałem o AKG K72 albo AT M20x ale z Audio Technica mam M40x i tak na prawdę nie chcę drugich takich samych słuchawek (tylko trochę słabszych). Odnośnie AKG przeczytałem właśnie że nie do końca są one zamknięte i jestem teraz na rozstaju dróg...

Jakaś pomoc?



  • 17
@Niegrzeczny_gentleman: sam nienawidzę jak ktoś mówi dopłać x do czegoś ale znając swoją drogę i poszukiwania słuchawek do pracy w biurze to najlepsze co można zrobić to kupić coś z redukcją hałasu - jeśli pracujesz na open space to praktycznie kompletnie znikają odgłosy życia biura (szelesty, kroki, dalekie rozmowy) - słychać tylko lekko rozmowy ludzi siedzących bardzo blisko
@effectowny: wiesz, tutaj akurat masz dużą rację ale jednak nie chcę wydawać ponad 1000zł za coś lepszego z taką redukcją. Z doświadczenia wiem że takie zamknięte spełnią swoją rolę, w szczególności że w open space nie pracuję. W przyszłości na pewno zainwestuję w coś takiego.

@Niegrzeczny_gentleman: na olx mozna wyrwac bose qc od 400 zl + nadajnik z aliexpress za 50 i masz fajny zestaw bezprzewodowy. Ewentualnie jak nie wiesz co wybrac, wybierz sie do mp3 stora i sobie potestuj sluchawki. Nie kieruj się marką, ale dźwiękiem, ktory najbardziej bedzie Ci odpowiadal