Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Cześć,
poratuje ktoś jakąś spoko pętlą 50 - 70 km na #rower w #warszawa ? Warunkiem jest dobry dojazd z Wola (rondo Daszyńskiego) tak, aby nie przebijać się przez całą W-wa więc Gassy sobie darujcie :D Na ile to możliwe to małe natężenie ruchu i w miarę dobra nawierzchnia. Jeśli ktoś chce być moim przewodnikiem to także zapraszam, niedziela 02.12.2018 8.00 - 9.00 :D

Wołam osoby, które kojarzę z jeżdżenia po Warszawie @masash @rdza @Talarkowy @mmichal

#szosa #szosowawarszawa
poratujPan - Cześć,
poratuje ktoś jakąś spoko pętlą 50 - 70 km na #rower w #warszawa ...

źródło: comment_j1WXGtX45ycVDNIsxi0CsGShADTeyEee.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@micelangeloB: znajdę tam jakieś trasy czy dajesz mi narzędzie do planowania? Szukam gotowych i sprawdzonych rozwiązań bo mapa to jedna a życie drugie. Jutro nie mam tyle czasu aby eksplorować.
@poratujPan: zdefiniuj dobry dojazd. Imo z Daszyńskiego jest przezajebisty dojazd na gassy. DDR do Wisły. Potem też masz DDR w świetnym stanie do Wilanowa a potem to już bajlando. W wielu dużych miastach marzyli by o takim dobrym dojeździe z centrum na rundę.

W drugą stronę Babice>Leszno>Truskawka>Czosnów>W-wa
Lub do Leszna i nawrót.
  • 0
@Pegos dobry dojazd wg mnie to 20 minut max do wjazdu na pętlę. Jednak moje dotychczasowe małomiasteczkowe życie za bardzo mnie chyba rozpieściło :D Masz może jakiś plik gpx z tej pętli?
@poratujPan: to co podesłał @Wycu91 to fajna trasa ale tam nie ma pobocza i ruch czasem duży na niektórych odcinkach. Legion serwis tam śmiga, lub Gruppetto, znajdz ich na fejsie bo jutro pewnie jadą ustawkę z Woli właśnie.

Gassy to bardzo fajny pomysł, masz dobre połączenie prawie cały czas ścieżkami dojedziesz, możesz uderzyć też na Nadarzyn jak na zaznaczonym foto, to techniczna droga przy trasie za ekranami, idealny asfalt i zero
mmichal - @poratujPan: to co podesłał @Wycu91 to fajna trasa ale tam nie ma pobocza i...

źródło: comment_nTPdBDXMMqpJ1Bumk4hC6nn5QWOv9RsW.jpg

Pobierz