Wpis z mikrobloga

Wy nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile czasu zajęło Mi znalezienie odpowiedniej kobiety do poczęcia Mego Syna. To był dramat po prostu, żeby nie móc znaleźć dziewicy w wieku rozrodczym. Tysiące kobiet sprawdziłem i nic, aż w końcu założyłem konto na tinderze. O Ja, ile się naszukałem, ile pajacowałem, żeby tylko świnia nie usunęła pary, a weź tu jeszcze przekonaj taką królewnę, by chciała zrobić za inkubator i chować gówniaka. Szukałem tak długo, aż w akcie desperacji wybrałem pierwszą lepszą, która się zgodziła. Jak wyglądały kulisy tej operacji możecie zobaczyć na załączonych screenach w komentarzach.
#

Pobierz Bog_Wszechmogacy - Wy nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile czasu zajęło Mi znalezieni...
źródło: comment_yruYMP0mHFQLRJqSIqFmcE5fEjt1IN7y.jpg
  • 53
Jak widzicie, rzeczywistość nie była taka kolorowa jak została opisana w Biblii. Wiele takich akcji zostało w niej ukazanych w sposób znacznie odbiegający od rzeczywistości, posługując się metaforami i parafrazami. Postaram się raz na jakiś czas uświadomić was, jaka była prawda. Więcej takich historii znajdziecie w nadchodzącej kontynuacji mojej książki pt. "Biblia 2: zemsta Dzieciątka Jezus" do nabycia w dobrych księgarniach diecezjalnych i sklepach sieci Biedronka już w roraty 2019.