Wpis z mikrobloga

no i moj legion y530 już na pokładzie w piwnicy, pierwsze wrazenie bardzo dobre - magia barw w grach(matryca IPS) i ten dysk ssd też taki fajny jak mówili

jak ktoś ma jakies pytania to zapraszam
#szukamlaptopa #laptopy
  • 32
  • Odpowiedz
@skoroszyt: tak, wole miec oryginalny system - płyną z tego wiadome korzysci a poza tym laptop nie ma dvdromu żeby z niego zainstalowac pirata a chyba tez da sie z pendrajva no ale to dodatkowa zabawa, ja dolozylem do 16GB ramu bo to juz praktycznie standard jesli chodzi o niektore nowe gry no i przyszlosciowo patrzylem no i dolozylem 100zl wiecej roznicy miedzy dyskiem ssd m.2 240GB a 512GB, na dysk
mohawk - @skoroszyt: tak, wole miec oryginalny system - płyną z tego wiadome korzysci...

źródło: comment_rjF7WBx0oF228ezcrWQsrIyUvNEGBumM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mohawk: jak odciski palców? Miałem przez chwile w rękach i po 5min touchpad i klawiatura była w odciskach palców, jak to u ciebie wygląda? Możesz podesłać jakąś fotkę jak te ślady się prezentują? Jutro miałem jechać go kupić ale troche się waham
  • Odpowiedz
@lukaszp89: obecnie nie zabardzo mam jak zrobić fotke mam analogowy telefon z aparatem 0,3Mpx ale tak zostawia odciski wewnatrz laptopa, glownie je widać jak pisalem wczesniej na tej wolnej powierzchni pod klawiaturą obok taczpada, na klawiaturze troche mniej, natomiast na zewnatrz obudowy (jak zamkniesz lapka) są mikrorowki i nie zostawia sladow
  • Odpowiedz
@mohawk: odkopuję temat. Co powiesz po miesiącu? Dobrze się lapek sprawuje? Zastanawiam się nad kupnem wersji i7. Najbardziej interesuje mnie kwestia wytrzymałości plastików pod klawiaturą i samej klawiatury, mocno to się ugina?
  • Odpowiedz
@Wardrun: no juz bedzie prawie 2 miesiące i wszystko jest ok nie ma do czego się przyczepić

jeśli chodzi o klawiature to w porownaniu do poprzedniego laptopa jest o wiele lepsza pod względem ergonomii, mi się nic nie ugina ale widzialem jakiś filmik kiedyś z testem tego laptopa i tak testujący na chama wciskał klawisze i się troche uginało, ja tak ekstremalnie nie używam lapka i wszystko siedzi na sztywno, dodam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mohawk: oglądaliśmy tę samą recenzję, dlatego też pytam o to wyginanie klawiatury i obudowy, ale Twoja wypowiedź mnie uspokoiła. No cóż, to jestem prawie zdecydowany, ale muszę jeszcze go obejrzeć na żywo przed kupnem. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kuburro: jeszcze nie kupiłem tego Legiona, czekam na promocję i bije się z myślami czy nie kupić czegoś droższego w stylu Xiaomi Gaming laptop z tym samym procesorem, ale lepszą kartą graficzną i stalową obudową.
  • Odpowiedz
@Kuburro: a powiem ci szczerze że na razie nic sie z lapkiem nie dzieje nie wyłącza się ani nic takiego wiec nie monituruję temperatur procka i grafy, jedynie obserwuje od czasu do czasu uzycie dysku ssd i tam so temperaturki dysku hdd i ssd to cie pewnie nie interesuje ale są w granicach 30-35*C

ostatnio "katuję" lapka falloutem 4, super gierka dość wymagająca graficznie
  • Odpowiedz
@mohawk Hej. Planuje kupno łapka, chcialbym się zapytać jak zachowuje się pokrywa, czy ramka nie jest za delikatna i nie wygina się? Generalnie łapek będzie podróżował w plecaku, nie wiem czy nie jest zbyt delikatny.
  • Odpowiedz
@kotownik: wprawdzie nic sie nie wygina ale ramka okalająca matryce jest bardzo cieńka, praktycznie sama matryca na wierzchu, zobacz sobie na yt jakis filmik z testem tego laptopa
  • Odpowiedz