Wpis z mikrobloga

a rejestrowałeś się na lenovo premium care? bo dobrze to wygląda, masz zawsze dodatkową ochronę, w razie czego lenovo ma 5 dni na naprawę albo zwrot kasy i naprawiony laptop.
@grabkiza: jeszcze się nie zarejestrowałem bo czekam na potwierdzenie zakupu w formie elektronicznej które trzeba załączyć przy tej rejestracji, jest 30dni od dnia zakupu na rejestracje w programie 5days care
@skoroszyt: procek i5-8300 a grafika gtx 1050Ti, warto doplacic do Ti zamiast gołego 1050, przy tej grafice procek i7 w niektorych konfiguracjach tego laptopa jest na wyrost i potwierdzono testami że nie daje więcej klatek w grach, natomiast może się przydać np. przy obróbce i konwertowaniu video, ja kupiłem lapka pod kątem gier i ten procek i grafika w zupelnosci mi wystarczą
@mohawk właśnie się zastanawiam nad tym lapkiem. Wchodzi w grę właśnie i5 z 1050Ti. Ma być też y530 z 1060 ale nie wiadomo kiedy będzie w EU i ile dokładnie będzie kosztował. Ogólnie laptop mi się podoba, chyba tylko ta ramka pod ekranem mi jakoś nie pasuje ;)
@skoroszyt: grubsza ramka na dole bo tam wsadzili kamerke - pierwszy raz cos takiego widze jeszcze jej nie testowalem, ogolnie jesli jeszcze chodzi o wyglad to mam to gdzies - najwazniejsze bebechy lapka i dobre chlodzenie, natomiast na plus tutaj musze przyznać wyjscia portów z tyłu lapka, bardzo to dla mnie przydatne zaoszczedzilem sporo miejsca na biurku a np. zrezygnowalem z msi o tych samych parametrach ale mial wszystkie porty po
@mohawk no tak to prawda ważniejsze są bebechy, ale jak przy okazji ładnie wygląda to na plus. Ż tymi wejściami z tylu też spoko opcja, bardziej estetycznie będzie wyglądał na biurku. Jedynie co to browar będzie się podgrzewal ;)
Grałeś może w jakieś gry? Obudową się palcuje? Jest jakiś minus albo coś co Ci przeszkadza w laptopie?
@skoroszyt: na razie gralem tylko w rocket lig, wszystkie ustawienia na maxa i jest miazga z efektami graficznymi i kolorkami w tej grze po przesiadce z poprzedniego lapka toshiba gdzie byl jakis i3 i grafika gt740m, tak czy siak ta gra nie ma jakichs kosmicznych wymagań ale roznica jest ogromna w porownaniu do grania na starym lapku. Teraz sciagam Wolfenstein: The New Order troche bardziej wymagająca gra i zobacze jak będzie.
@mohawk: ogólnie rozważam kilka opcji i nie wiem na co się zdecydować :) na pewno nie mniej niż 1050Ti to jedynie jest pewne. W sumie to pasuję mi ten Legion Y530, zapewne musi mieć SSD a może z czasem dorzucę kolejne 8GB pamięci (bo chyba Cities z czasem jest pamięciożerne). Pojawiała się też opcja czegoś z 1060 np. Dell G5 ale nie wiem czy jest sens wydawania ponad 5k.

Do Lenovo