Wpis z mikrobloga

@sakfa: Znalazłem taką fraze "(...) Request a refund at the counter
If there is less than € 30 on your card, you can request a credit refund at an operator’s counter. Find a counter near you. If there is more than €30 on your card, you can only request a credit refund using a form." - na moje to trzeba byloby sie udac do najblizszego oddzialu dot ov-chipkaart`` i poprosic o
@AUPA-ATLETI: hm nie jest to jakoś jasno napisane ale z tego zdania nie wynika że nie możesz wysłać formularza pocztą jak masz mniej niż 30 eur (tzn. jak masz <30 eur to możesz iść do okienka, ale nigdzie nie jest napisane że musisz)

Ja bym spróbował wysłać formularz z kartą pocztą. Nie wiem czy przy tych kwotach opłaca się polecony, zawsze możesz zaryzykować zwykły list. Na formularzu jest miejsce na
@AUPA-ATLETI: właśnie, wydaje mi się że anonimowe karty można zarejestrować online i przypisać do imiennego konta. Nie pamiętam szczegółów, ale coś mi świta że warto to zrobić przed wysyłką - jakby pocztą zgubiła kartę to jeżeli ją wcześniej zarejestrujesz może dasz radę ogarnąć duplikat. Ale pewien nie jestem
@sakfa
Też własnie tak to rozkminiam ze można wysłać poczta - jest komunikat w formularzu aby przed wysyłka zrobić wyraźne zdjęcie karty aby mieć czym walczyc w razie ewentualnej reklamacji. Konto mam holenderskie to jakos bardziej mnie to uwiarygodni jako reklamującego ;)