Wpis z mikrobloga

Mirki korzystacie z Raty.od nowa na Allegro? Myślałem że będzie to działać tak samo jak wcześniej z Ratami 0% gdzie mogłem wybrać bank sobie, ale tu nie ma tak. Pożyczkodawcą jest BGŻ tylko najlepsze, że po przeklikaniu wszystkiego, skupieniu przedmiotu dostałem info że przedmiot kupiony. I tyle. Pisze do Allegro a gdzie jakiś nr konta gdzie mam te raty spłacać itd. Odpisali że co miesiąc będzie przychodził email z informacją gdzie przelać. Ehhh...
#allegro #raty
  • 24
@alkoholik000 Jak już klepnęli Ci ten limit to dostałeś e-mail z potwierdzeniem a w nim w załączniku umowę w PDFie. Ja włączyłem limit 20.11. Wybrałem ten mały wariant, że limit wynosi 500zl. Zrobiłem zakup za 200zl. Zadzwoniłem. Powiedzieli, że po 5 stycznia otrzymam e-mail z nr konta gdzie i ile przelewać za ratę. Ale facet przez telefon podyktował mi numer konta już teraz i powiedział, że jak chce to mogę nawet teraz
@alkoholik000: Ty też dzwoniłeś do nich czy dosłali Ci ten numer konta? Jak to wygląda później? Ja sobie założyłem konto w tym ich niby śmiesznym systemie bankowym, teraz nie wiem do końca czy mam po prostu wpłacać kasę na konto i oni sami sobie będą ją ściągać, czy jak...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaras2: I co jak to zalstwiles? Ja dostałem ten limit 2 miesiące temu i dalej nie dostałem informacji jak i gdzie mam to spłacać. Miesiąc temu dostałem informację, że '' Pierwsze Zestawienie transakcji zostanie wygenerowane na dzień 05.02.2019 r.,'' I do dzisiaj cisza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaras2: na jakie konto?
Dzwoniłem do BGŻ i powiedziała mi, że mi wysłali wszystkie dane miesiąc temu (nic nie dostałem) i że w takim razie mam wpłacić w tym miesiącu dwie raty i podali mi numer konta
te Raty Od.nowa udzielane przez BNP Paribas to jakaś kpina....sprawnie tylko przyznają "kredyt". Później jest już znacznie gorzej Po przyznaniu "kredytu" (zakup na raty na allegro) długi czas oczekiwania na harmonogram spłaty.Co miesiąc mają przysyłać zestawienie transakcji. Oczywiście brak. Pierwszy raz przysłali po wykonanych dwóch telefonach. Oczywiście na infolinii upierają się, że zestawienia zostały wysłane i na pewno zostały usunięte ze skrzynki albo są w spamie -czyt. robią z Ciebie idiotę... potem
#allegro
O co chodzi z tymi ratami od nowa ?
„Kupiłem” rzecz za 1300 zł. Wybrałem raty od nowa. Wypełniłem wniosek. Dostałem maila z linkiem do statusu wniosku. Tam info, że bank sfinansuje mi zakup, ale niżej jakiś link do umowy na 3000 zł ??

Żadnych innych wiadomości nie dostałem na maila. W panelu allegro brak zakupu. Cisza od dwóch dni.
To ja w końcu zawarłem jakąś umowę na kredyt czy nie
@allegro_pl: Dobra to proszę się wytłumaczyć #allegro mi i tym którzy z tym się zapoznają #jaktoogarnac , dlaczego gdy spłaciłem ponad połowę limitu i chcę wziąć coś na raty.od.nowa w ramach limitu, z uporem maniaka mam wciskane raty #payu kolejny kredyt z którego nie skorzystam. raty.od.nowa są niedostępne (nie znalazłem ani jednej oferty , w sortowaniu też nie ma takiej opcji) Nie muszę chyba Was uświadamiać że widzę #spiseg i jestem