Wpis z mikrobloga

Za to wy wypieracie się tego że ktoś zaprosił włoskich faszystów i tego że w niektórych miejscach było więcej zielonych flag niż biało czerwonych


@Piottix: Kto się wypiera, że na marszu nie było grupek ekstremistów? Ponadto czy jesteś aby pewien, że te zielone flagi włoskich faszystów to były w Marszu Biało-Czerwonym? Bo przypominam, że w tym roku to ten marsz był główny, bo właśnie z powodu włoskich faszystów kopnięto narodowców w
  • Odpowiedz
@Gregua: chodzi o to że jak ktoś próbował rozwinąć jakiś transparent przeciw faszyzmowi to transparent zniknął w 5 sekund, jakby chcieli to nie byloby zadnej zielonej flagi
  • Odpowiedz
dlaczego ciągle się kłócicie? o co wam chodzi?


@MilionoweMultikonto: sama popieram punktowanie hipokryzji kościoła przez lakukaraczę, ale wczoraj tak #!$%@?ł, że nawet mi się głupio zrobiło. Na marszu nic się nie stało, było w porządku i można przyczepić się jedynie do flag ONRu i Forza Nouva, czyli ogółem do zezwolenia faszystom na wzięcie w nim udziału.
  • Odpowiedz
@Nidor: czy faszyści namówili kogoś do czegoś złego? Nie. To nie jest problem z nadmiarem faszystów, ale z niedoborem przeciwwagi - inteligentnych, mądrych, wykształconych, charyzmatycznych liderów, którzy wskazaliby młodym właściwe ścieżki postępowania i skuteczne rozwiązania życiowych problemów, które nikogo nie krzywdzą, a wręcz przeciwnie - budują wszechpolski dobrobyt.
  • Odpowiedz
czy faszyści namówili kogoś do czegoś złego? Nie.


@MilionoweMultikonto: całym złem było to, że mogli uczestniczyć w marszu, że nikt ich stamtąd nie wypieprzył. To jest głównym problemem, z którym nie nie potrafią, ale nie chcą poradzić sobie przywódcy.
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: wybacz za porównanie, ale dokładnie to samo można powiedzieć np. o homofobii. Tym bardziej że nacjonalizmu, faszyzmu i homofobii w zasadzie prawie nigdy nie można pokonać mądrością i logiką. Na pewne zachowania nie powinno być przyzwolenia, bo wtedy pokazuje się, że jest na to... przyzwolenie, a dając przyzwolenie, dajesz też do zrozumienia, że to w porządku.
  • Odpowiedz
@Piottix: wiesz, sam transparent przeciw faszyzmowi, ktoś chciał rozwiesić tuż przed wszystkimi ludźmi, to była prowokacja, która miała zatrzymać pochód. Co do faszystowskich transparentow to nie powinno ich tam być
  • Odpowiedz