Wpis z mikrobloga

@arczer: no super że wybierasz dokładnie jedno zdjęcie takie które ci pasuje do narracji, zupełnie jak przeciwna strona. przecież krzyki i #!$%@? ue murzynów itp było slychac i widac bylo flagi onr i wloskich faszystów. nie ma co się oszukiwać że było inaczej, choć była to mniejszość
  • Odpowiedz
@arczer: Popieram jego wytykanie hipokryzji Kościoła, ale pamiętam jak określał się jako CENTRYSTĘ, kiedy jest 100% LEWAKIEM. Centrysta nie widzi świata binarnie i jest w stanie jakby zauważyć, że w tłumie 200 tys ludzi na pewno zawsze trafią się jakieś ekstremistyczne dzbany.

Jest to tym żałośniejsze i obrzydliwe, że tutaj kilku nazi dzbanów i już KWII KWII KURŁA MARSZ NAZISTÓW, FASZYSTÓW I KSENOFOBÓW CHRUM.

Tymczasem na jakimś marszu równości idzie jeden
  • Odpowiedz
  • 2
@Piottix wiesz ze na np raczce w autobusie znajduja sie bakterie kalowe? Zachowujesz sie tak jakbys nie widzial raczki tylko jedno wielkie gowno.
  • Odpowiedz
@Piottix: Przecież to sam @lakukaracza_ napisał że on tam wszędzie widzi faszyzm, nazizm i chce mu się rzygać. Nikt nie neguje, że była wśród maszerujących grupka nazioli, którzy robili syf. Ale tego się trzeba spodziewać, że w takim tłumie ludzi oni zawsze będą.
  • Odpowiedz
Zachowujesz sie tak jakbys nie widzial raczki tylko jedno wielkie gowno.


@VrubeL: nie, ty widzisz tylko białe albo czarne, nie ma co się oszukiwać i wciskać kitu że na marszu nie było patologicznych środowisk i były tylko wesołe rodziny z dziećmi
  • Odpowiedz
Ale tego się trzeba spodziewać, że w takim tłumie ludzi oni zawsze będą.


@Khaine: no gorzej że nikomu z organizatorów to nie przeszkadzało i jeszcze zapraszali oni takie środowiska z innych krajów
  • Odpowiedz
ale oceniać marsz 200 tysięcy ludzi wg jakiegoś promila z nich


@arczer: nie, polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem, ja po prostu nie mówie że tych środowisk nie było, były krzyki były faszystowskie hasła itp. ale nigdzie nie napisałem że wszyscy je wykrzykiwali
  • Odpowiedz
nie ma co się oszukiwać i wciskać kitu że na marszu nie było patologicznych środowisk


@Piottix: Czyli rozumiem, że jak na marszu równości pojawi się jeden facet przebrany za penisa to możemy już mówić, że marsz nie był równości tylko był marszem homopropagandy?

no gorzej że nikomu z organizatorów to nie przeszkadzało i jeszcze zapraszali oni takie środowiska z innych krajów


Ty sobie zdajesz sprawę że tam były dwa marsze czy
  • Odpowiedz
Czyli rozumiem, że jak na marszu równości pojawi się jeden facet przebrany za penisa to możemy już mówić, że marsz nie był równości tylko był marszem homopropagandy


@Khaine: czy ja nazwałem ten marsz faszystowskim? polecam powrót do szkoły podstawowej na naukę czytania.
  • Odpowiedz
  • 2
@Piottix alez oczywiscie zy byly i nikt kitu nie wciska tylko wy robicie afwre jakby bylo ich conajmniej polowe a na 250 tysiecy ilu bylo 50? 100? Tak jak z bakteriami kalowymi.
  • Odpowiedz
@Piottix: Bronisz kogoś, kto go tak określił. No chyba, że ten screen który widziałem był zmanipulowany i wyrwany z kontekstu, ale nie widziałem aby sam zainteresowany się bronił.
  • Odpowiedz
tylko wy robicie afwre


@VrubeL: mityczni my czyli kto tym razem? żydzi? masoni? iluminaci? stolarze? Ja tylko napisałem swoje zdanie na ten temat.
Za to wy wypieracie się tego że ktoś zaprosił włoskich faszystów i tego że w niektórych miejscach było więcej zielonych flag niż biało czerwonych
  • Odpowiedz