Wpis z mikrobloga

Dałem się skusić VPSem za 4 zl i żałuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) zarządzanie tym gównem jest koszmarne, dalej nie wiem jak dostać fakturę za doładowanie konta, nie wspominając o samym użytkowaniu panelu. Dla osób które chcą coś zrobić bez nerwów - odradzam, lepiej zapłacić paręnaście złotych i się nie zastanawiać.

#aruba #arubacloud #vps #hosting
  • 8
@MichaelT128: Może żeby zmienić hasło do panelu klienta. Nareszcie mi się udało, bo uwaga... hasło może zawierać tylko określone znaki specjalne. Jedyne co otrzymywałem to komunikat "Nie udało się zmienić hasła". Super intuicyjne, 10/10...
@aso824: Panel? Zmiana hasła? Po co? Logujesz do panelu się raz... i używasz hasło raz, by tylko klucz wrzucić na serwer. Zresztą...czego się spodziewasz po VPS za 4 zł? Jak nie umiesz into ssh, to jednak polecam mydevil. A jaki niby znak specjalny nie działał?
@radekrad: jednak do panelu klienta skąd jest dostęp do całości to wolałem zmienić hasło. Jaki konkretnie znak to nie wiem, bo generator haseł mi losuje, aż mnie tknęło i usunąłem wszystkie prócz jednego z "podstawowych". MyDevil używam od paru lat, ale SSH nie jest problemem i czasem VPS staje się niezbędny.

Przelączanie między DC w panelu też świetne, nie pamiętam na których mam VPS i musiałem prawie wszystkie przeklikać.