Wpis z mikrobloga

Drogie mirki i mirabelki. Ostatnio wraz z @NaczelnyHejter: @Renaya: @2phonepiotrus: ożywiliśmy nieco serwery KamRemake, grając dwie partie po około 1.5 godziny. Wstępnie umówiliśmy się na kolejne lamienie jutro wieczorem. Godzina jest jeszcze do ustalenia, ale wracając do tematu, potrzebujemy żołnierzy!!! A dokładniej każdego zdolnego do noszenia broni z niezamulającym internetem oraz litrami testosteronu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do broni!!!
Wołam tych którzy zaplusowali ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/36110351/ech-patrzcie-co-znalazlem-kiedys-sie-gralo-u-koleg/

I jeszcze jedno, co myślicie o pomyśle wykopowego turnieju w tę przepiękną grę? Piszcie w komentarzach
#gry #staregry #knightsandmerchants

@Stefan_Dywersant @NowOpenTheDoor @MacFlays @St_Atheist @Kul @nightcom @krykoz @koostosh @wzorowywykopowicz @Bartolo92 @Greg90 @Kardig @OSH1980 @Pethaf @Krs90 @analog_brain @zjomzjom @Qjon122 @To_ja_moze_pozamiatam @Petters
Pobierz Bladi89 - Drogie mirki i mirabelki. Ostatnio wraz z @NaczelnyHejter: @Renaya: @2phone...
źródło: comment_UcvvJffzgpj0OO0o1QdfiBcxPXRkshlX.jpg
  • 54
nie grałem tak dawno, że pewnie dostałbym ostry łomot xD Ale w sumie kiedyś, czemu nie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@B44M: Spokojnie, nie ty jedyny musiałbyś się do tej gry przyzwyczaić