Wpis z mikrobloga

@wrongbit: Hmmm, grubo!

wydaje mi sie, ze by wiecej osiagnal pod wzgledem materialu dowodowego, gdyby wspolpracowal z prokuratura, zamiast dzialac na wlasna reke. Widac ze lubi rozglos, przechwalki z Chinami i wiezieniem wydaja mi sie troche na wyrost. Ale to tylko styl, nie kazdemu musi sie podobac. Tresc jest jak najbardziej ok . Zupelnie nie czaje tych komentarzy dascoinowcow, ze on to niby jakas prywatna wendette prowadzi albo chce cos na
@wrongbit: a jego "kojny drugiej fali" to nie piramidy? Akcję popieram ale nie wierzę w jego dobre intencje. To szołman kolejny, który chce zrobić karierę na sukcesie i rozgłosie bitcoina. Kasę już zrobił i niech mu idzie na zdrowie ale jak widać apetyt rośnie w miarę jedzenia. Inaczej bym pisał gdyby sam nie namawiał na piramidy i co gorsza nie promował ich a on to robi. Promuje jedne piramidy a z
@pawlo74: Shitcoiny to nie piramidy one mają często inne minusy i problemy ale czasem 1 na 1000 albo mniej coś wnosi ciekawego patrząc od technologicznej strony.
Co chce ugrać na tym Zaorski nie wiem, czasem bywa ze walczący z piramidami zakładają swoja własną piramidę albo sektę. Na razie jeśli chodzi o zgnojenie dascoina, furure oraz damiana ż. zrobił naprawdę dobra robotę.
@wrongbit: ja rozumiem, że nie chcesz pogodzić się z tym ale będziesz musiał czy Ci się to podoba czy nie. Wszystkie altcoiny to piramidy. Nie ma najmniejszych szans aby wygrały z bitcoinem. Nie mają racji bytu z prostych ekonomicznych powodów, kopanie jest bardzo kosztowne a kiedy kończą się pieniądze kończy się piramida. To nie jest tak, że ja sobie tak to mówię, ja to wiem, widziałem już to wcześniej a teraz
Wszystkie altcoiny to piramidy. Nie ma najmniejszych szans aby wygrały z bitcoinem. Nie mają racji bytu z prostych ekonomicznych powodów, kopanie jest bardzo kosztowne a kiedy kończą się pieniądze kończy się piramida.


@pawlo74: Piramidami, sektami ekonomicznymi i religijnymi interesuje się gdzieś z 6lat. Nie ma żadnego związku z piramidą finansową i altami oczywiście oprócz kilku wyjątków, najbardziej znane to das... i future.. plus kilka mniej znanych.
Jeśli coś nie pokona btc
@wrongbit: bitcoin to też piramida tak samo jak system fiat z tym, że bitcoina wybrał już rynek. Każdy kto wierzy, że coś obali bitcoina zawiedzie się. Gdyby miało tak być już dawno tak by się stało a tym samym całe krypto przestałoby istnieć. Nikt nigdy nie zaufał by żadnej kryptowalucie gdyż nie byłoby pewne czy za chwilę ta nastepna nie została by obalona. Prosty mechanizm zaufania. Zainwestowqłeś i sam stałeś się
Nie za bardzo za nim przepadam ale gość ma 100% racji (Zaorski). Ten z kucykiem też dobrze mówi

ten pierwszy jest najbardziej znany ale niekoniecznie przetrwa

Dokładnie tak. Historia świata już to udowadniała wielkokrotnie. Zaufanie do waluty tu nie ma nic do tego przykłąd Grecji i Niemiec gdzie sobie przeszli na Euro w ciągu chwili. Z resztą o jakim my zaufaniu mówimy? W kryptowalutach ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Kwestia czasu kiedy coś zastąpi Bitcoina i poniesie sztandar rewolucji Satoshiego Nakamoto. Na Bitcoinie wielu ludzi się zawiodło to rynek go zepchnie. Za parę lat BTC będzie jak Doge co jakiś czas pompki, ludzie będą wchodzić z sentymentu ale nie ma najmniejszych szans by Bitcoin był krypto numer jeden za 10 lat... Tak było z pierwszym komputerem, smartfonem i wielu innymi rewolucjami technologicznymi. Wchodzi coś nowego jest na to pompa a potem