Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to że każdy, #!$%@? każdy największy przeciwnik homosiów, nazywających ich zboczeńcami i dewiantami, każdy obrońca tradycyjnego modelu rodzinny, w walce przeciwko POTĘŻNEJ HOMOPROPAGANDZIE,
ma jednego, bądź "paru" mitycznych przyjaciół gejów,którzy nie dość, że z marszami nie chcą mieć nic wspólnego, oni nimi gardzą!!!! Bo im szkodzą XDDDDDDDD Zaległy #codziennyprawak 5/x

! #tworczoscwlasna #bekazkatoli #bekaznarodowcow #bekazprawakow #neuropa #lgbt #heheszki #humorobrazkowy #gownowpis
KiraQueen - #!$%@? mnie to że każdy, #!$%@? każdy największy przeciwnik homosiów, naz...

źródło: comment_euf3bYzTQdUb843ChvhoGR9miTT8joBV.jpg

Pobierz
  • 26
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (24)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Hound @3Jet @DzikiChleb @SPESHIMEN @Nala_Alan_w @zavafoj @Szpurka @Gasquet @Debil_Lesny @Wobbuffet @wygibas5 @Anteras @Dzbanan @sell_your_soul @zirytowana_plaszczka @karix5525 @Flamingokek @Karlshamn @Aedemkun @gzres @Mickson @Pawcio_cukierek @dolokomanton @mekosx
@KiraQueen: a mnie #!$%@? takie prymitywne generalizowanie, ale skoro tak to pewnie nie masz nic przeciwko by każdego kto ma lewicowe poglądy nazywać czcicielem zbrodniarzy typu Stalin, Hitler, Mao, Polpot czy Alende, nie?
@KiraQueen: wy macie jakiś spis tematów, które trzeba napisać, czy coś? Prawie dokładnie taki sam wpis był tu parę dni temu.
Napiszę ci tak.
I co ja ci zrobię, że takich ludzi znam? Mam im powiedzieć, że mirko nie uznaje ich homoseksualizmu, bo nie lubią tego całego hałasu wokół parad?
Uwaga! LGBT, to nie jest grupa homogeniczna, istnieją w niej ludzie o różnych poglądach i spojrzeniu na świat. Taki lajf.
@KiraQueen: Ale co mają te typy zrobić? Zeskanować dowody osobiste i oświadczenia o braniu w dupę żebyś uwierzył? Wiadomo, że część tak pisze, bo chce podreperować swoją wiarygodność bajeczkami, ale czy masz prawo zarzucać to wszystkim i przy tym pozostać szczerym?