Wpis z mikrobloga

TL;DR #rozdajo


Wystarczy zostawić +, jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami, to zapraszam do dalszego czytania:
#donislawdev <--- obserwuj

Witajcie Mirki i Mirabelki, dzisiaj wydałem swoją kolejną gierkę na Androida/Przeglądarkę, jest to prosty clicker, w którym rozwijamy swój rybi biznes, kupujemy coraz to nowsze ulepszenia, szkolimy swoich pracowników, zapraszam do znaleziska:
Znalezisko

Oraz do sprawdzania gierki:
Android
Amazon Store
Online

Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać).

Facebook
Twitter

Losowanie odbędzie się jutro o 19-20 (jakoś tak, być może ciut później), każdy może brać udział (nawet zielonki), Każda osoba ma szanse na wygranie paru nagród, jeśli zaś chodzi o bilety, to jedna osoba wygrywa oba (2x kody na bilet). Zapraszam też do obserwowania mojej osoby.

Losowanie odbędzie się jeśli ten wpis będzie miał więcej niż 200 plusów
#rozdajo #gamedev #donislawdev #donislawmirkowanieclicker #android
DonislawDev - TL;DR #rozdajo 
SPOILER
SPOILER
SPOILER
SPOILER
SPOILER
SPOILER
...

źródło: comment_CPUX4FS0Y5ofZdh5FPqKeHyOcYEby0Ae.jpg

Pobierz
  • 65
@Nala_Alan_w:
Będę korzystał z Mirko Random, czyli najpierw zrobię losowanie dla kodów do Multikina (dostałem je w ramach reklamacji pewnej usługi, a sam i tak z nich nie skorzystam), następnie będzie losowania do Gothica, później Stalker i znowu Stalker i na końcu nick. Nie ma możliwości wyboru nagrody, choć może się zdarzyć tak, iż jedna osoba wygra dwie rzeczy (teoretycznie jest bardzo mała szansa na takie zjawisko). O wygranej będę informował
@Lockersky:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrzód to najbardziej wnerwiająca postać w Gothicu, aż sam bym sobie pograł w Gothic 1 + Gothic 2 NK, aj ten klimat górniczej doliny( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}