Wpis z mikrobloga

Mirki po 1,5 roku pracy wchodzi właśnie moja gra Mysterious Realms RPG, która od dzisiaj dostępna jest na Steam. Z tej okazji robię wielkie rozajo! Do wygrania jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania na platformie Steam (lub innym serwisie). Proszę również o wykopywanie tego znaleziska związanego z premierą mojej gry, jeżeli uznacie je za wartościowe.

Wybaczcie, że wołam wszystkich plusujących moje poprzednie wpisy (niektórych drugi raz w przeciągu ostatnich dni), ale jest to dzień podsumowujący 1,5 roku mojej pracy i muszę rzucić wszystkie możliwe siły. Obiecuję, że nie będę już więcej wołał niezainteresowanych.

O grze opowiadałem wielokrotnie w moich poprzednich wpisach. Przypomnę tylko, że jest to gra typu dungeon crawler RPG z niespotykanym systemem walki i kilkoma innymi cekawymi mechanikami.
Zgodnie z zapowiedziami, można ją zdobyć na Steam już teraz za 9,50 zł [[LINK]](https://store.steampowered.com/app/752800/Mysterious_Realms_RPG/)

Zrobiłem to już w znalezisku, ale tam nie można wołać, dlatego chciałbym tutaj podziękować wszystkim Mirkom i Mirabelkom, którzy na swój sposób przyczynili się do powstawania tej gry:
- dziękuję @Vikinger za stworzenie grafik koncepcyjnych dla mapy świata i miasta, oraz za grafiki goblinów oraz czarnoksiężnika, które znajdują się w grze.
- dziękuję @nathaliekill za poprawki przy kilku grafikach z gry (wojownik, kryształy, niektóre obiekty w lochu)
- dziękuję @zarsthor za zaoferowanie profesjonalnej oprawy muzycznej, z której jednak ostatecznie nie mogłem skorzystać (za dużo musiałby poprawiać ^^)

Dziękuję oczywiście moim wytrwałym testerom (alfabetycznie):
@devPie , @dzoli , @Jdoejhdi , @Mati_Mateusz, @Mleko_O, @Rewowler_Ocelot, @Spojler22 (przeszedł grę 3 razy z własnej woli), @TotalDisaster

Jeśli chcecie wyrazić swoją szczerą opinię o grze, to teraz jest najlepszy na to moment :)

Zasady są z kolei następujące
1. Losowanie wśród plusujących w niedzielę 28.10 około godziny 20
2. W losowaniu nie mogą brać udziału zielonki
3. Losowanie odbędzie się poprzez Mirkorandom
Do wygrania jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania na platformie Steam. Nagroda ta może być również zamieniona na kartę podarunkową z innego serwisu (o zbliżonej wartości).

A grę można nabyć tutaj:
[[LINK]](https://store.steampowered.com/app/752800/Mysterious_Realms_RPG/)

Tag do obserwowania: #mrealms
#steam #rpg #indiegamedev #gry #gamedev
itharius - Mirki po 1,5 roku pracy wchodzi właśnie moja gra Mysterious Realms RPG, kt...

źródło: comment_pkYRSXFBQFVou1RqjwrYeCN2Xr7L5vKD.jpg

Pobierz
  • 136
taguj to gówno

@WyjmijKija: masz prawo być wkurzonym. Zrobiłem rozdajo nie dodając odpowiedniego tagu. Uznałem jednak, że opcja podarowania komuś 100zł na Steama jest na tyle ciekawa, że nawet Ci, którzy mają ten tag na czarno, mogli by się zainteresować. Poza tym część z tych osób śledzi też zapewne grę, przez co w przypadku dodania przeze mnie tagu, nie dowiedzieli się o premierze.
Życzę miłego wieczoru ;)