Wpis z mikrobloga

Co to się stało ostatnio w tym świecie telefonów z notchem to ja nawet nie...

Wpadł mi w ręcę ostatnio huawei p20 z notchem i ekranem 19:9 i jakie było moje zdziwienie, że już nie ma trybu fotografowania w kadrze 16:9 :/ Jest 4:3, 1:1 oraz uwaga 18:9 xD

Jak można 'zapomnieć' dodać takiej proporcji skoro zdecydowana większość monitorów i TV jest 16:9...

I teraz pytanie Mireczki, bo nie wytrzymie z tym huaweiem, jakie są możliwe rozdzielczości i proporcje do ustawienia w aparacie w takim Mi8 albo MiMix 2s czy OnePlus 6?

pls halp

#xiaomi #android #huawei #oneplus
  • 11
@xGogi: prawdę mówiąc nie szukałem bo bez roota się wtedy nie obędzie, a chciałbym mieć działające płatności NFC :/

Chętnie przesiadłbym się na xiaomi mi8 tylko żeby ktoś mi powiedział, że tam jest 16:9 :D
prawdę mówiąc nie szukałem bo bez roota się wtedy nie obędzie, a chciałbym mieć działające płatności NFC :/


@kot_w_krawacie: Nie dość że GCam można zainstalować bez roota, to zrobienie roota wcale nie wyklucza płatności NFC ;)
@AnsuzSowilo: nie no, przecież nie będę kadrował każdego zrobionego zdjęcia z wakacji xD

To ma być szybka akcja, jestem na miejscu robię zdjęcie i jak chce 4:3 to oki a jak chce 16:9 to kadruje na miejscu podczas robienia zdjęcia i zrobione :D