Wpis z mikrobloga

Widzę, że krucjata przeciwko mnie, mojeu Synowi i Duchowi Świętemu trwa w najlepsze. Pała goryczy się przegła, wywołaliście Boga z lasu. To ile @lakukaracza_ napsół mi krwi woła o pomstę do nieba. Najwyższy czas się pokazać na czymś innym niż tosty lub psia dupa. No to jestem, macie niepowtarzalną szansę zadać mi pytanie i uzyskać odpowiedź. Przekonam was, że jestem prawdziwy, jestem miłością. I odmienię obliczę ziemi. Tej ziemi.
#naukowcywiary #katolicyzm #wiara #bekazlewactwa #bekazkatoli #ateizm #religia
  • 295
  • Odpowiedz
Panie Bożu, jak odniesiesz się do swoich obrońców na wykopie? Zatrudniałeś ich, czy sami się zatrudnili?'


@Nidor: Natchnąłem ich Duchem Śiętym. Co niedziela chodzą na mszę, na tacę dają, modlą się. Będą zbawieni.
  • Odpowiedz
@Bdzigost:

czy maczałeś palce w szlachcicu, którego zrobiłem wczoraj? Miał z kilogram, papier czysty i spuszczać wody nie musiałem. A czułem jakby mi dupe rozrywalo

Pytacie mnie czasem, dlaczego na świecie są wojny, choroby, głód, klęski. Dlaczego z tym nic nie robię...
Teraz już wiecie czym jestem zajęty.
  • Odpowiedz
czym jest niby dobro? Jedynie wolą takiego śmiecia jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@raczej_schizotypal: Wy macie wolną wolę. Wy czynicie dobro i zło. Ja swoją biernością na waszą krzywdę czynię zło. Jedynym dobrem jakie czynię to daję wam nikłą nadzieję, że po śmierci czeka na was życie. Przez to niektórzy starają się jak mogą czynić dobrze. To jest mój jedyny wkład w waszą obsraną planetę.
  • Odpowiedz