Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś zegarka sportowego, po eliminacjach po cenie(ważne),czasu pracy na baterii, wyglądzie zostały mi następujące opcje:
Amazfit stratos (+za pływanie)
Amazfit pace (+cena -pływanie)

Odpada:
- Amazfit bip (nie ma nigdzie na żywo ale jakoś mi nie siadł)
- Samsungi i aple(ładowanie zegarka codziennie mi nie odpowiada)
- moto 360 gen1 jak wyżej jeżeli chodzi o użyteczność

Zegarki sport "premium" suuto garmin etc cenowo odpadają.

Czy w zasadzie prócz tych 2 chińczyków jest coś ciekawego w tej cenie 300-800 zł ?
LG urban 2 używka?

#kiciochopyta #smartwatch #zakupy #porady #xiaomi #apple #samsung
  • 15
@cripz:

- Samsungi i aple(ładowanie zegarka codziennie mi nie odpowiada)


pomijając, że nie jest to typowo sportowy zegarek, nowy Gear Watch trzyma mi 3 dni bez problemu
@zolcix: nie powiem, kusi mnie apl pay tylko ta ergonomia ładowania co 2 dzień zegarka ;/
@daczka92: A jak "intensywnie" go używasz ? Zastanawiam się również nad nim mimo że nie można z nim pływać bo ciekawie wygląda, a też dobrze trzyma barteria
@cripz: do sportu raczej rzadko. pare razy jeździłem z nim na rowerze. wtedy oczywiście bateria spada szybciej ale jak wiedzialem ze ide na rower to go sobie doładowywałem przed wyjściem. ciezko mi powiedziec jak duzo spada długość pracy na baterri gdy się go uzywa intensywnie.
a tak to mam go codziennie na ręce, nie śpię w nim
@cripz: nie przeszkadza mi w zaden sposob. czasami tylko za mocno ścisnę i sie odbijaja piny od ładowania na ręce. nie lubie jak coś mam na rece gdy śpię, a wtedy tylko leży na półce. ładowarkę mam w robocie i tam sobie ładuje. hmm raczej normalne mam ręce (moze troche w stronę "chude" niż "grube")