Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niepanimaju: wszyscy musza widziec ze on cierpi przeciez xD zobacz jak krew kapie, palec juz prawie obumarl, czlowiek zaslabl xD
@jabolsy: #!$%@? nie facet, facet jak sie zatnie to owija w cokolwiek i jak faktycznie nie idzie zatamowac przez dluzszy czas to wtedy idzie to zszyc, ale nie robi afery tylko sobie z godnoscia czeka bo wie ze jest na pieprzonym oddziale gdzie pierwszenstwo maja umierajacy
nie idzie zatamowac przez dluzszy czas to wtedy idzie to zszyc, ale nie robi afery tylko sobie z godnoscia czeka bo wie ze jest na pieprzonym oddziale gdzie pierwszenstwo maja umierajacy


@Perlo: a później chirurg nie ma nic do roboty bo za późno na szycie
na tych oddziałach to są sami umierający - sorry ale nie uwierzę, segregacja medyczna polega najczęściej na:
- przyjechał karetką
- przyszedł
- przyszedł ale stracił
@megawatt: eh... tak, na SORze jest #!$%@?, rzadko jest spokój - tym bardziej w większych miastach. SOR to nie poradnia, nie miejsce na przychodzenie z bólem głowy tylko oddział ratunkowy.

TL;DR bo trochę mnie poniosło: ciężkie życie lekarza w naszym pięknym kraju; niektórzy pracują kilka lat za darmo; nfz jest super <3; wina jest najmniej po stronie lekarzy, a najwięcej "systemu"

Choć nie jestem z branży medycznej to moja partnerka jest
eh... tak, na SORze jest #!$%@?, rzadko jest spokój - tym bardziej w większych miastach. SOR to nie poradnia, nie miejsce na przychodzenie z bólem głowy tylko oddział ratunkowy.


@randomdrop: z tym co napisałeś się zgadzam - z uwagą to zależy od miasta i od SORu (a w zasadzie w większości niestety izby przyjęć) - zdarzyło mi się niestety trafić do takiego punktu - w tym z transportem karetką. I tylko