Wpis z mikrobloga

@Pakq: piękna. Możesz dokupić poszerzenie stopki motocyklowej na aliexpress, 35 PLN, a pozwoli parkować na trawie, o ile jeździsz gdzieś poza miasto w takie miejsca. A jak potrzebujesz alternatywę dla kufra na drobne rzeczy to siatka cargo oxford. A plecak możesz mieć zwykły (nie potrzeba moto-plecaków), jeszcze nie zdarzyło mi się, by się otworzył. 30l jest idealny, bo wielkościowo jeszcze nie za duży i w miarę pojemny.
A jeśli w rękawicach
@bocznica: użyłem słów "na przykład belray", czyli mogą być inne, a z tym przykładowym miałem styczność i jest w porządku, biały nalot, nie brudzi ubrania. Wymieniłbym jeszcze jakąś jedną firmę, którą też wiele osób poleca, ale zapomniałem jej nazwy, jednak kilku mirków powinno ją znać i polecić.
@bocznica: BelRay i Motul to dwa TOP smary. Oba zostawiają białawy nalot (belray szczególnie) a ich konsystencja po chwili schnięcia zamienia się coś w rodzaju kleju. Zwyczajnie się opłaca bo używałem smaru za 10 zł w 125tce to smarowałem co 400-500 km wiec zakładam ze w mocniejszym moto co 300 smarowanie. Jednym z powyższych można spokojnie co 500km smarować, równo się go nakłada i człowiek ma w głowie spokój ze ten
@Pakq: Chyba pierwsza rzecz do zmiany w tym motocyklu. Na seryjnym jak maxi skuter ( ͡° ʖ̯ ͡°) @bocznica: Ja robie tak ze po smarowaniu wycieram boki,smar jest tylko od wewnątrz tam gdzie ma być,skutecznie i estetycznie.