Wpis z mikrobloga

Logika @pawlo74

Mów, że jesteś ogarnięty technicznie, że nie jesteś politykiem.
Publikuj swoje wpisy na portalu który jest publicznie dostępny
Miej pretensje, że te rzeczy są publicznie dostępne XDDDD
Uważaj za szpiega kogoś, kto przetwarza publicznie dostępne dane na twój temat
XDDDDDDD

https://www.wykop.pl/wpis/35826521/nudzilo-mi-sie-dzis-wiec-stwierdzilem-ze-zrobie-an/

Tak wypada pod względem technicznym śmietanka tagów:
#kryptowaluty #bitcoin #btc

hahahahahaha

Polecam jeszcze te foliarskie komentarze pawlo xD

walcze z nimi

nie tak łatwo ze mną


XDDD Zaskoczony istnieniem BigData król tagu Bitcoin walczy z przetwarzaniem danych XDDDD

nic dziwnego ze potem mówi że blockchain to tylko wolna baza danych jak na przetwarzaniu danych zna sie jak świnia na gwiazdach
  • 78
nic nie rozumiesz i nie spodziewam się tego od technokraty


@pawlo74: Big Data jest używane na szeroką skalę co najmniej 10 lat :) Jesteś bardzo na bieżąco

Dam ci wskazówkę, rząd chiński potrzebuje was.


Wskazówka nt pracy w Big Data od człowieka który tydzien temu dowiedział się to co jest, dzięki stary XD
Nie siedze w tym, ale wiem co to jest, z czym to się je. Ogarniam też matemattykę i
@martwy_kotek: Tu nie chodzi o aspekty techniczne. Gość ma swoje lata w przeciwieństwie do większości osób tu. Kiedyś nie przekraczano pewnych granic, nawet w internecie. Istnieje też coś takiego jak netykieta, nawiasem mówiąc. To że dane są publicznie dostępne nie ma tu nic do rzeczy, bo jednak czym innym jest kiedy leżą porozrzucane, a czym innym zrobienie wyciągu z nich i podanie w formie łatwo strawnej do analizy.

Tak samo dane
@OvgpbvangbeGbQrovyGnthOvgpbva: dziękuję bardzo, jest jeszcze nadzieja, że są normalni ludzie nawet wśród programistów. To, że ktoś ma otwarte okno to nie znaczy, że można zaglądać do środka i publikować czyjeś zdjęcia. To jest typ pokroju skitera.
Ja nic nie ukrywam ja prowokuję świadomie. Nigdzie nie dojdziemy, jeżeli każdy będzie się bał.
Także nie bardzo wiem, z czego się tu nabijasz. Poćwicz czytanie ze zrozumieniem, bo omija cię sedno problemu ¯_(ツ)_/¯


@OvgpbvangbeGbQrovyGnthOvgpbva: bardzo łądne multikonto. Historii moich transakcji bankowych nie moze przejżeć mój sąsiad.

historię transakcji BTC już tak

Tego co piszę dziewczynie nie moze przeczytać mój sąsiad.

To co piszę na wykopie już tak

Pisząc na wykopie i płacąć przez BTC zdaję sobie sprawę zę robię to w mijescu publicznym. Rozmawiając z
dziękuję bardzo, jest jeszcze nadzieja, że są normalni ludzie nawet wśród programistów. To, że ktoś ma otwarte okno to nie znaczy, że można zaglądać do środka i publikować czyjeś zdjęcia.


@pawlo74: Stary, wychodzisz na rynek, drzesz ryja i masz pretensje, ze ktoś tego słucha. Bardzo ciekawa logika
@pawlo74: ciekawe co będzie jak się dowiesz, zę dostęp do takich danych mają osoby które za free założą tu konto i poczekają miesiac.

A wpisy moze czytać każdy. wiec rozpieprzasz swoje "mądrości" w necie i jesteś zdziwiony, zę ktoś je zagregował? XD tto chyba żart jakiś.
@dla_zabawy: wiesz ilu jest ludzi, których z różnych powodów lubię bądź nie ale nie robię wpisów i nie prześladuję ich? Nawet powstrzymuję się od komentarza. Ludzie mają prawo do swojego zdania i pozostawienia ich w spokoju. Piszę do Ciebie ponieważ z tymi, którzy tego nie ogarniają nie ma sensu rozmawiać.
masz problemy nie tylko z logicznym myśleniem ale przede wszystkim z moralnością. Nie mamy o czym rozmawiać.

no i dalej nie zrozumiałeś. Trudno. Satoshi miał odpowiedni tekst na takich, sam wiesz który cytat tu pasuje ¯_(ツ)_/¯


@OvgpbvangbeGbQrovyGnthOvgpbva: @pawlo74: Piszesz o rzeczach publicznie i jesteś zaskoczony, że ktoś to słyszy i wykorzysta. XD

Możesz przeorać wszystko co wiesz na temat martwego kotka w necie i nie ma tam niczego czego nie
dziwne, że tego nie rozumieją, bo problem jest dość prosty. Jak księżna Walii wyjdzie z domu, to myślą że jest już w przestrzeni publicznej i na tej podstawie wnioskują, że mogą jej zaglądać pod spódnicę, nawet z odległości kilometra i na dużym przybliżeniu. Tzw. BIG DATA... xD


@OvgpbvangbeGbQrovyGnthOvgpbva: Pod spódnice nie, ale wszystko co rodzina królewska robi publicznie jest analizowane

https://www.statista.com/topics/3775/the-british-royal-family/