Wpis z mikrobloga

@polik95: jak już raz na dekadę jadę komunikacją nic mnie tak nie #!$%@? (no dobra, oprócz smrodu #!$%@? meneli) jak ludzie, którzy się wpieprzają do autobusu czy czego tam od razu jak autobus się zatrzyma albo po prostu stoją tak, że się wyjść nie da. Nie można stanąć z boku i jak człowiek poczekać o o o nie. Trzeba stanąć na środku i blokować całe przejście.
Gurwa mać
@daox: No w sumie fakt, samo wciskanie przycisków irytujące nie jest więc Polik może trochę popłynął, a może akurat to go frustruje, ale jest jeszcze kilka innych wkurzających czynników, ale niestety nie idzie nic na to poradzić.
nie studiowałem xD po 4 latach od skończenia licbazy zaczynam za tydzień


@polik95: Z matmą podstawową na 38%? Która szanująca się uczelnia była tak zdesperowana, żeby cię przyjąć? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jezu jak ja gardze okresem wrzesień-październik przyjeżdżają tlumy studentów i nie tylko. Którzy nie wiedzą, że na schodach ruchomych, #!$%@? w te przyciski w autobusach, tramwajach i metrze. Nie wiedzą, że najpierw się wychodzi, a dopiero potem wchodzi do komunikacji. Ehh gardze


@polik95: to im to powiedz. Serio.
Przecież ok. 80% nowo przybyłych pierwszy raz widzi bieżącą wodę, a Ty wymagasz od nich takich rzeczy...