Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie przeprowadziłam się na Nową Hutę i co krok mijam typowych maestrów Sebastianów. W mojej głowie zrodziło się pytanie, co zrobić gdy Seba zapyta mnie za jakim jestem klubem, a nie będzie miał na szyi szalika Wisły czy Cracovii? Jest jakiś oficjalny podział na dzielnice? A może różowych w ogóle nie tykają?
#problemyrozowychpaskow #sebizm ##!$%@? #nowahuta #krakow #wislakrakow #cracovia
  • 40
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski: JAko osoba, która kupiła tu mieszkanie pół roku temu mogę powiedzieć jedno - jest zajebiście! A czemu? Już wymieniam:
- jest zielono
- nie ma rozrób (czasem w nocy ktos pokrzyczy bo impreza, ale każdy ma prawo się bawić)
- sąsiedzi to normalni ludzie, z którymi nie raz zapraszamy się na imprezy pomimo różnicy wieku 20 lat
- mam gdzie zaparkowa gdy wracam z pracy
- z sebkami i karynami
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski Znam kilku typów którzy mogą wyglądać na dresów, bo lubią luźne spodnie i mają króciutkie włosy, ale pogadasz z nimi na każdy temat, a do przysłowiowych sebów im mega daleko. Oczywiście mowa o Hucie. Mieszkam tu całe życie i dawniej wracałam do domu z imprez o każdej porze dnia i nocy i przenigdy nic się nie wydarzyło, oprócz bezpiecznej drogi do domu :)
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: Bardzo mi się podoba, wszędzie jest stosunkowo blisko, mnóstwo zieleni wkoło. Zdążyłam już zostać fanką numer jeden Zalewu Nowohuckiego, no kurcze, ładniej tam niż nad Wisłą.
Przyznam, że lokali gastronomicznych jeszcze nie odwiedzałam, boję się trochę o swoją kieszeń studencką, chociaż jak się domyślam w barze mlecznym powinno być tanio. Polecasz jakieś konkretne dania?
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski cieszę się że się odnajdujesz :-)

W barze nie byłem już kilka lat. Ale na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Grill jest stosunkowo tani. Najlepsze lody moim zdaniem to lodowa Huta przy straży miejskiej na centrum c.

Warto odwiedzić też Chińczyka na przeciwko bloku szwedzkiego. To ten gdzie jest banolli
  • Odpowiedz