Wpis z mikrobloga

#kiciochopyta #przemyslenia #polska #logikarozowychpaskow

Czy moja dziewczyna przesadza? Wypiłem sobie jednego żywca na mase 70kg jakąś godzine przed jazda. Ona do mnie z wyrzutem że jak tak można. W moich rejonach to popularna praktyka, czasem sie zdarza że nawet po dwóch czasem trzeba gdzieś jechać (jakaś niestandardowa sytuacja).
Pobierz
źródło: comment_grI1sVC5QSK350AJoR12PrT7jkFHg8kK.jpg
  • 142
@PanKompromitacja: oczywiście że po jednym browarze można po godzinie jechać, mało tego nie dość że nie będziesz miał 0,5 to nawet nie będziesz miał 0,2, nie radzę tu pytać ekspertów o różne rzeczy bo można co najwyżej poczytać jakieś debilne komentarze że masz problem z alkoholem i jesteś uzależniony bo wypiłeś jedno piwo jak te wyżej :D

A do ludzi wyżej piwo można wypić z wielu powodów, np bo kolega wpadł
jestes patolog i debil a dziewczyna najlepiej zrobi jak cie zostawi.


@Geraltzkiwi: kurde w takim razie pół Europy to debile bo większość krajów zachodniej Europy dopuszcza 0,5 promila w wydychanym powietrzu u kierowcy.
Czyli co op w Polsce to debil ale w Niemczech już normalny kierowca?

@kulass: znaczy jeśli patrzeć na to z tej strony, że celowo i premedytacją łamie prawo to tak jest debilem.
@kulass: nie wiem, nie zgaduje tego, każdy ma inaczej. Natomiast odniosłem się do samego przestrzegania prawa. Sam się dziwię, dlaczego w Polsce tolerancja "pijanego" kierowcy jest na takim poziomie w porównaniu z innym krajami. Chociaż patrząc na ilość wypadków na polskich drogach, nie wiem czy to bezpieczne żeby zmieniać.

Tak jak pisałem nie chodzi mi, że OP będzie pijany i kogoś rozjedzie, chodzi mi natomiast o fakt, że złamał świadomie prawo