Wpis z mikrobloga

Jako, że słowo ciałem się stało i zaMirkowało między nami, a jak to mawia towarzysz @nowik "Słowo się wylało, a kobyłka u bram.."

W dniu 20.10.2018r(sobota) przyjdzie znów wspólnie bawić się na Poznańskim #wykopparty

Jak już w którymś z wpisów zauważył i wspomniał @Apollo_Vermouth - z reguły zajmowałem się wspólną organizacją wyjazdów - skoro uwaga została zwrócona, to nie pozostaje mi nic innego jak być słownym człowiekiem.

Zgodnie z już tradycją - organizujemy zatem wspólny nocleg(dla chętnych) oraz wspólną podróż(również dla chętnych) do miasta rogali, gzików i pyr.

W tym wpisie chciałbym zobaczyć ile osób byłoby chętnych na wspólną podróż oraz nocleg.
__________________________________________________________________________________________________
Przy krótkich obradach w jednym z postów wraz z zauważaniem przewagi osób Śląskiej nacji oraz nauczony już którymś z wyjazdów krótki plan, który zdążył się zrodzić.

Wyjazd do Poznania : 19.10.2018r, piątek - Katowice. [godzina do ustalenia]

Noclegi : DWIE DOBY, tj. 19.10/20.10 oraz 20.10/21.10 (bez ceregieli typu: "
abojachciałbym na jedno noc", biorę pod uwagę tylko osoby, które chcą nocować na dwie doby)

Powrót: 21.10 - już w dowolnych porach, jak komu wygodnie.
________________________________________________________________________________________________

Jak w którymś z wpisów wrzucił bodaj @gorush - istnieje pociąg, który jechałby przez Katowice jak i Wrocław, stąd pozwolę sobie zawołać spamlistę z trzech najpopularniejszych [bodaj] tagów piwnych #slaskiewykoppiwo #wroclawskiewykoppiwo #krakowpiwo, dlatego może przy wspólnych i sprzyjających wiatrach udałoby się połączyć siły i pojechać razem większym składem.

Wszystko rozwinie się na dniach - w zależności od ilości.

#wy #wykopparty10 #slaskiewykoppiwo oraz główna atrakcja wszelakich zjazdów - #zlotfanowidola
  • 124