Wpis z mikrobloga

A pochwalę się, parę miesięcy temu kupiłem busa z zamiarem zrobienia na kampera którym mialem wybrać się w podróż po całej południowej Europie , z pewną dziewczyną, sprzedać go w Gruzji i jechać dalej stopem. Niestety drogi się nam rozeszły, i motywacja zrobienia go na kampera spadła do 0. Jednakże stwierdziłem że i tak chce sie wybrać (i trochę już muszę) do Gruzji, a potem dalej do Indonezji, to trochę go zrobię żeby wyglądał ludzko. Dzisiaj prawie skończyłem, zajęło to trochę czasu i główkowania bo nigdy nie robiłem niczego podobnego :) zostało tylko jutro dokupić spray bo mi sie skończył (w środku żeby wypsikać ściankę między kabiną a paką), i wstawić sofę żeby smacznie sobie kimać (jutro odbieram z OlX w Poznaniu za friko, wstawię jutro fotkę :)) wrzucam zdjęcia, od pierwszego jakie mam, i reszta jakieś tam w komentarzach w miarę postępu ,, prac ".
To co zrobiłem to : wyizolowałem dźwiękowo i cieplne, poprowadziłem prąd i założyłem lampki, zbudowałem wszystkie ścianki i sufit, zrobiłem tylnie drzwi, i założyłem takie proste,, zamykotko" od środka jak będę tam spał :)
#chwalesie #motoryzacja #kamper #diy #majsterkowanie i #pokazmorde bo pewnie na którejś focie może być :)
maximus481 - A pochwalę się, parę miesięcy temu kupiłem busa z zamiarem zrobienia na ...

źródło: comment_a47r5DVW9iq2izfsZlcp0sHrX96tuOLq.jpg

Pobierz
  • 68
I wszystko na dzisiaj prezentuje się tak :) chciałem tylko upewnić wszystkich, że nie ma to być już piękny kamper, a bus na sprzedaż, który po prostu pojedzie w,, krótką " 4tysieczną trasę, i zrobiłem go głównie dla własnej satysfakcji, i zeby milej się w nim spało te parę/naście nocy :) jutro wrzucę pomalowane od środka + kanapę :)
maximus481 - I wszystko na dzisiaj prezentuje się tak :) chciałem tylko upewnić wszys...

źródło: comment_72dMfaEKuuYNNRuOMetolYN8xoTnBCf3.jpg

Pobierz
Bus jest w bardzo dobrym stanie technicznym, prezentuje się też calkiem dobrze, i w ogóle jestem mega zadowolony :) wiem że nie wygląda to super mega imponująco, ale wszystko zrobiłem sam, gdzie nigdy nic takiego nie robiłem i zajęło to naprawdę kawał czasu, jedyna pomoc to czasami rady od ojca i takiego gościa, i żeby ktoś,, przytrzmał na chwile "
Bonus
Jadę z koleżanką z Czech, więc z tyłu również na drzwiach
maximus481 - Bus jest w bardzo dobrym stanie technicznym, prezentuje się też calkiem ...

źródło: comment_tqhsPLXNA8CTSdKKI1wnw5As0Kd7ulD4.jpg

Pobierz