Wpis z mikrobloga

To skoro już taka dyskusja to i ja dorzucę swoje 5 groszy. Najgorszy BF w historii grając mam wrażenie, ze gram w mieszankę Battlefronta z Battlefieldem czyli jakiś casualowy crap. Ludzie płaczą o w końcu czuć, ze masz broń, a nie pistolet na wode No tak ta bron jest bronią do momentu aż ja wylevelujesz bo potem staje się pistoletem na wode xD. Brak celownika w bombowcu z brakiem odnawialnej amunicji to jest beka xD. Pojazdy? Mechanika jazdy uboga jak pakistańskie dzieci te czołgi latają i zahaczają o wszystko co wystaje spod ziemi #!$%@? je w kosmos. Patrz jak fruwa postrzelony PzKpfw VI #!$%@?. Balans broni? Żadnego Stg44>cała reszta z tego nawet snajpic możesz tap fire’m. Nie wnikam w wygląd postaci bo ten niemiecki pedofil w goglach pływackich wygrywa xD. Miał być najlepszy, a jest najgorszy BF w historii nawet beta BFa1 dawała mi o wiele więcej frajdy a była uboga. Rozwój broni czy pojazdów to śmiech na sali jakieś levele jakieś zetonoki czy co to za waluta. W starych BFach był lvl i od razu ci to odblokowywal i to było spoko, a tutaj #!$%@? tak jakby szli w stronę grindu. Mechanika podpinania działa czy plotki pod pojazd? Bezsensowna kompletnie użył ktoś tego więcej niż raz do wypróbowania? System podnoszenia? Raczej system eutanazji patrz jak leżę #!$%@? i się wykrwawiam bo nie chcesz mnie podnieść. Na szczęście nauczyłem się tapować L2 co by szybciej mój szwejk się wykrwawił bo nie mogłem zdzierżyć tego jak jestem deptany przez medyków xD. NIE POLECAM
#battlefield #gry #battlefieldv
  • 23
  • Odpowiedz
@AdBl0k: Jeśli chcesz to nazywać beta, a nie jakaś pre alpha droga wolna. To jest beta to jest prawie, ze finalny produkt, a nie produkt ukończony w 25% nie oszukujmy się niedopracowane, zbugowane, glitchy pokroju kumpel podnoszący cię przez ścianę ty wstajesz jazda Z CZEGO INNEGO JAK NIE STG44 kosisz pięciu typa w pomieszczeniu obok biegniesz dalej nie powinno mieć miejsca na miesiąc przed premiera gry xD. Taka mała rada jak
  • Odpowiedz
@BagietkowyStworek: Wczoraj trochę pograłem i trudno się z Tobą nie zgodzić. BFV jest taki nijaki. Miał być większy #!$%@? niż w BF1, a ja mam wrażenie, że jest o wiele wiele mniejszy. Moim zdaniem jest więcej partyzantki. Jak ktoś wcześniej wspomniał, o wiele więcej frajdy było z bety BF1. Pozostaje mi tylko czekać, aż zrobią porządnego BF'a w czasach teraźniejszych i przy okazji tego konkretnie nie zjebią. Na chwilę obecną pozostanę
  • Odpowiedz
@randall: Ja wróciłem do BF3 na PS3 i odziwo kupa ludzi jeszcze w to gra, o ile przyjemniejszy gameplay bez porównania. Brak mi było trybu szabrownika w nowych częściach i tego, ze kazde 2 zabójstwa bronią dają ci następna to po prostu było świetne, a nie tak jak teraz BattleRoyale....
  • Odpowiedz
@BagietkowyStworek: no niestety się zgadzam. Moje odczucia poprawił trochę teamplay, bo grałem z 3 znajomymi i było czuć bfa, ale ten natłok błędów jest nie do przyjęcia. Ludzie piszą, że 'spoko naprawią to, mają jeszcze czas' - spoko, tylko premiera za miesiąc, a to co pokazali to w najlepszym wypadku pre-alpha. Chyba, że czołg zapadający się do połowy w most na rotterdamie, albo dodawanie połowy serwera do jednego składu to ficzery,
  • Odpowiedz
@BagietkowyStworek: Na tej becie jest kurde jakiś efekt ziarna na calym ekranie czy mi sie wydaje?
W dodatku nie moge zrozumiec progresji i odblokowywania innych karabinkow. Na poczatku medyk nawet nie ma zestawu do podnoszenia wykrwawiajacych sie ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) A szturmowcem musisz wygrindowac jakiegos panzerfausta bo na poczatku biegasz z jakims dynamitem XDDD przez to jak sie trafia nowi gracze i ktos wejdzie do
  • Odpowiedz
@kylasek: Nie wiem na PS4 nie mam takiego problemu poszukaj w opcjach graficznych, a co do fioletowego żołnierza wermachtu to Nwm o którego chodzi bo jedne to jakiś Fredry z piątku 13 inny to pedofil w goglach do pływania, zniewieściały snajper budowy piętnastolatka i jakiś oszołom wsparcia. U Brytyjczyków medyk wcale nie lepszy lubujący się w BDSM pederasta w masce lotnika
  • Odpowiedz
@BagietkowyStworek: Pograłem chwilę i zamiast symulatora wojny widzę ustawkę snajperów + nieliczni normalni gracze biegający między świszczącymi kulami snajperek xD
Leżysz na glebie obok gościa i prosisz by cię podniósł? I tak cię nie widzi bo patrzy w lunetę XD
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Wiesz bardziej mi się chodziło o tekst deweloperów „Jak ci się nie podoba to nie kupuj” mam ogromna nadzieje, ze to będzie kubeł zimnej wody dla EA i nauczka dla innych deweloperów, ze to my mamy najwiecej do powiedzenia jako gracze xD. Jeszcze ta beta Black Opsa bezczelnie wypuszczona pod koniec bety BFa V, żeby wbić szpilę EA, a najbardziej na tym cierpi biedne DICE
  • Odpowiedz
@BagietkowyStworek: O, nawet nie wiedziałem, że to takie #!$%@? xD Prawdę mówiąc to dużo lepiej bawię się w BO3 i prędzej kupiłbym ''Czwórkę'' bez singla niż nowego Battlefielda ( ͡ ͜ʖ ͡) A szkoda, bo z utęsknieniem czekam na coś tak dobrego, jak wspomniany Bad Company 2.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Wiesz co idąc w takie klimaty jak WWI czy WWII zabijają współpracę między qmplami świetnie mi się bawiło z kumplami na zasadzie 2 heli w BF3 czy 4 gdzie jedni brali Vipera drudzy brali Littlebirda albo na 2 littlebirdy i latało się biło wszystko co się rusza w Bad Company 2 niestety grałem sam, ale i tak miło mi się wspomina. Co to za wspólna gra kiedy na czołgu najwiecej
  • Odpowiedz
@BagietkowyStworek: Bad Company 2 miał jeszcze świetny dodatek Vietnam. Ja grałem ze znajomymi z forum PCLab, wtedy jeszcze nie znałem wykopu niestety.
Co do zabijania wspólnej zabawy to fakt - w BF1 to jest jakiś żart, właściwie nie opłaca się dołączać do pojazdu który ma już kierowcę. Strzelcy praktycznie nic nie zrobią, bo kierowca zawsze ustawia się tak, żeby samemu móc strzelać - reszta patrzy na boki. Jest chyba jeden pojazd
  • Odpowiedz