Wpis z mikrobloga

Cholera jasna. Młoda kobieta, w wieku produkcyjnym ale do pracy nie pójdzie bo przecież socjalizm motzno to państwo pomoże. Nie pomoże? To przecież są inne państwa. Języka się nie nauczy, ale socjal daj. Z jednej strony niech wyjeżdżają i odciążą polską gospodarkę. Ale z drugiej... Niech nam nie niszczą opinii za granicą... Gnidy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#codzienndawkamadek #madki
czarna__jagoda - Cholera jasna. Młoda kobieta, w wieku produkcyjnym ale do pracy nie ...

źródło: comment_GvEpxibGk36mhN9AsDZGbYbkrrSvsyY4.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
tylko ze z pakistanczykiem w uk dogadasz sie po angielsku, z turkiem w niemczech po niemiecku, a z murzynem we francji po francusku. A z polakiem-imigrantem to nawet po polsku ciezko jest sie dogadac


@tomislawniepelka:

To tylko twoje kompleksy i urojenia, Ptysiu
  • Odpowiedz
@mitchumi a ja tutaj widzę pytanie głównie o to jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać zasiłek i żyć wśród Polaków no a praca to dodatkowo żeby jej problemów nie robili


@czarna__jagoda: to źle widzisz. Na siłe się czepiasz i szukasz atencji.
  • Odpowiedz
no a praca to dodatkowo żeby jej problemów nie robili


@czarna__jagoda: No i gdzie to wyczytałaś z tego posta? Nie wiedziałem, że mamy na wykopie ludzi czytających w myślach i bawiących się w nadinterpretację jakiegoś posta na grupie z fejsa.

Jak w Polsce kobieta samotnie wychowuje dziecko i zapyta się o zasiłek np. na kupno podręczników, to oczywiście też darmozjad i trzeba napiętnować, bo w naszym kochanym kraju to wstyd być
  • Odpowiedz
@dynamitri: a ja mam goethe c2 z niemieckiego i 100 procent z matury rozszerzonej z angielskiego, bedziemy sie teraz licytowac?
Nie dziwie sie, ze ktos z chorym dzieckiem probuje wyjechac na zachod, bo tutaj jest po prostu lepsza opieka medyczna.
  • Odpowiedz
@czarna__jagoda: @dynamitri: #!$%@? jakie dzbany, czasem ktoś jedzie na szybko bo go życie zmusza i nie ma czasu #!$%@? certyfikatów i kursów xDDD Babka pyta o rzeczy na początek, a języka się najlepiej uczyć na miejscu w praktyce. Co miała pytać o obozy pracy z biegłą znajomoscią niemieckiego na start? XD
  • Odpowiedz