Wpis z mikrobloga

To ładnie i chyba mamy wojnę totalną z beta-cuckami, albo z moderacją.. Skasowano bez żadnego powodu mój wczorajszy wpis na temat samotnych matek. W takim razie od #moderacja #moderacjacontent czekam na uzasadnienie, dlaczego mój wpis został skasowany. Jeśli nie dostanę odpowiedzi, tzn że nie mamy tutaj wolności słowa i czas zrezygnować z tego serwisu.
PS. Przypomnę, że w tym wpisie nie było żadnych wulgarnych słów, nie było nic o obrażaniu...
https://www.wykop.pl/wpis/34864895/facet-ktory-bierze-samotna-matke-z-dzieckiem-zawsz/122715935/#comment-122715935

wołam @przegrany_przegryw @cqwtg1355 @hauser15 i @mazx @KolejnyWykopowyJanusz i resztę osób, którzy plusowali ten wpis.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #podrywajzwykopem #seks #takapwda #afera #codziennymoderator #brakwolnoscislowanamirko #gownowpis
  • 67
  • Odpowiedz
@Piasqun: i dobrze, że zaczęli kasować te wysrywy. Nie wiem co tam było, ale się domyślam. Zaśpiewam Ci piosenkę: Tyyy jesteś jak ten ogrodnika pies, co sam nie weźmie i drugiemu nie da też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bellie: Dalej niczego nie rozumiesz. Jak tutaj czytam wulgarny i obraźliwy wpis od różowych na tym portalu to moderacja nic z tym nie robi, nawet mimo zgłaszania. Nie dotyczy to mnie, ale i wszystkich niebieskich...Powodzenia.
  • Odpowiedz
@Piasqun: Ale Ty tak na serio czy to bait?

Jak laska ma dziecko to się nie nadaje bo się puszczała z chadami, sebixami itp. Ale jak nie ma dziecka to się nie puszczała? O antykoncepcji słyszałeś?

Zawsze kisnę z tych Waszych wysrywów, że facet spotykający się z kobietą z dzieckiem to beta i cuck. Przecież nikt Wam nie każe zostawać ojcem tego dziecka.

Dla mireczka to tylko szara myszka, dziewica co
  • Odpowiedz
@mayek: Temat był tylko o młodych, które musiały się wyszaleć i wolały tzw łobuzów i później taki wredny niebieski ją zostawił i po urodzeniu zmienia zdanie i szuka spokojnego cuccka. Przykre, i wcześniej taka różowa ignorowała spokojnego....
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Piasqun: to jest ich portal o mogą sobie banować nawet bez powodu, możesz mieć co do tego pretensje, ale tu widze jakieś chore fantazje i teorie spiskowa to nie dziwie się, że ci wpis zlikwidowali, no a szantaż słaby bo nie znajdziesz innego miejsca w którym piszesz takie wysrywy a inni ci przy tym przyklaskują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz