Wpis z mikrobloga

W odniesieniu do tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/34776795/#!$%@?-co-za-#!$%@?-akcja-w-hotelu-gdzie-pracuje-/
@bamoos, @Jarmuzyd, @BajerOp, @Blackwood, @nesteax, @komodus91, @shelkofy, @krytyk_naczelny, @turbojez, @MyVibe, @balbezaur, @Kuduaty1, @oskar_15, @Svoher, @pheroni, @tuttifruttis, @akNe, @KHOT, @takafaza, @chaberr, @szymon2020 , cos mi mirkolista nie działa dlatego wolam tak... sa nowe informacje i niestety tragiczne, dziewczyna została znaleziona wczoraj rano przez jednego wioslarza w kanale wodnym w lesie dosyc daleko od hotelu, lezala podobno kilka dni w wodzie, rodzice jej przyjechali i zidentyfikowali ciało...teraz trwa dochodzenie przez policje polska, holenderska i niemiecka, ale najciekawsze w tej sprawie jest to, ze jeszcze jak ta para w tym hotelu tutaj pracowala, to ta dziewczyna zwierzyla sie jednemu pracownikowi hotelu(polakowi), ze byla bita i duszona przez swojego chlopaka, ten pracownik zglosil to do menadzerki tego hotelu (straszna idiotka) i ona mu na to powedziala, ze UWAGA("to nie jej sprawa, niech zalatwiaja to miedzy soba"), nie zaregowala kompletnie na te zgloszenie, ze dziewczyna jest przez swojego chlopaka bita, no i niestety dziewczyna nie zyje. W hotelu zostala wywieszona kartka, aby w ogole o tym nie rozmawiac, nie kontakotwac sie z mediami, ani nie mowic o tym miedzy soba i do gosci hotelowych, wiec moim zdaniem probuja zamiesc to pod dywan, bo ta menadzerka powinna miec przez to jakies konsekwencje, ze w ogole nie zaregowala na zgloszenie i nie powiadomila policji.
Na potwierdzenie moich słow, wklejam pare postow o tym, dodam, ze nigdzie nie ma gdzie pracowali, jest tylko, ze pracowali w tej miejscowiosci:
https://www.moz.de/nachrichten/brandenburg/artikel-ansicht/dg/0/1/1677631/
https://www.tag24.de/nachrichten/frau-tot-havelkanal-rostock-brandenburg-wustermark-leiche-gefunden-identitaet-unklar-mann-festgenommen-754391
PS: Tresc listu napisanego przez szefowa hotelu postaram sie wam jutro przedstawic, bo jest to jakis dramat. W ogole co o tym wszystkim mysliscie, co dalej z ta sprawa robic? Beda was informaowal o nowych faktach..
#niemcy #zbrodnia #wiadomosci #wiadomoscizniemiec ##!$%@?
  • 14
@Dominek: #!$%@?.... Liczyłem że to tylko plotki. Strach gdziekolwiek jechać jak są Polacy. Albo udawać nie wiem Czecha albo Slowaka. A z Polakami za granicą co można to najwazniejsze to unikać.... Pierwsza lepsza okazja i podstawki świnie w pracy by błyszczeć ponad tobą
@Dominek: a dlaczego menadzerka miała by coś z tym robić? to jest prywatna sprawa tej pary i nie dotyczy pracy. jeszcze ta pracownica zglosiła to przełożonemu, ja bym sie ze wstydu spalił
@bamoos wedlug mnie byla zastraszna i powiedziala temu pracownikowi w tajemnicy w kantynie pracowniczej kiedy jej chlopak wyszedl na fajke. Nie wiedziala co robic i szukala pomocy, menadzerka sie o tym dowiedziała i jej zasranym ludzkim odruchem bylo zadzwonienie na policje...
@bamoos jeszcze musze cos dodac, wielu ludzi, ktorzy tutaj pracuja, przyjezdzaja na sezon i mieszkaja w pokojach hotelowych, wiec z reguly jak byly jakies problemy z pracownikiami po pracy czy cos to czesto one byly rozwiazywane przez wlasnie menadzerow, bo gdziw mieli to zglaszac jak wlasnje nie do nich. Jeden z spoko menadzerow powiedzial, ze powinna zadzwonic i tyle