Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko ! Zawsze starałem się być tutaj pomocny i chyba tym razem sam potrzebuje pomocy :) Może niektórzy znają genezę mojego zamiłowania do gorącej stali - mając 8 lat zobaczyłem "Conana Barbarzyńce", pierwsze minuty filmu były dla małego chłopaka tak magiczne ze postanowił podążyć tą drogą i został finalnie kowalem własnego losu. Nie stało by się tak gdyby nie postać Arnolda Schwarzeneggera, który od tego czasu stał się idolem małego trolla i jest nim od ponad 30 lat do dziś . Dziś dowiedziałem się ze mój heros na początku września odwiedza Polskę i będzie gościem targów Fit Life Expo w Katowicach.

Postanowiłem uczynić wszystko zęby się z nim spotkać, uścisnąć dłoń i zamienić parę słów, podziękować mu ze wywarł tak duży wpływ na moje życie i ze pośrednio dzięki niemu jestem dziś kim jestem i robię to co kocham.

I tutaj moja prośba bo wiem ze na Wykopie siedzi masa ludzi, ta masa zna innych ludzi i tak może się udać jakoś dotrzeć do kogoś kto mógłby pomóc mi w tej inicjatywie. To spotkanie było by dla mnie kamieniem milowym i niezwykłym przeżyciem duchowym.

Z góry przepraszam jeśli przynudzam i usunę wpis (i konto) jeśli okaże się że truje Wam dupę.

#trollsky #pokazmorde #pytanie #pomocy
Trollsky - Cześć Mirko ! Zawsze starałem się być tutaj pomocny i chyba tym razem sam ...

źródło: comment_Lnynv4ESl59y5vJNJRDvczUKW5CQKI6G.jpg

Pobierz
  • 127