Wpis z mikrobloga

Oszacowanie dochodów Kościoła, skąd się bierze kwota 12 735 000 000 zł?
Gościem programu jest dr. Andrzej Polaczkiewicz Ekonomista i członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Ekspert w dziedzinie prawa i stosunków międzynarodowych rozpisuje koszty jakie podatnik ponosi w ramach utrzymania Koscioła Katolickiego.

#bekazkatoli #neuropa #gimboateizm
lakukaracza - Oszacowanie dochodów Kościoła, skąd się bierze kwota 12 735 000 000 zł?...

źródło: comment_CL1F0eML6DcwC4jDsUtGNfgZcnIPUANF.jpg

Pobierz
  • 19
Ile w Polsce się wydaje na LGBT? Ile milionów na dofinansowanie fundacji których beneficjentami jest <1% społeczeństwa. KK w Polsce ma jednak jakieś tam poparcie, wiadomo że wałki są (rydzyk i świta), wiadomo jest pedofilia (może nie tak jak na zachodzie, ale jednak, u gejów też co chwilę słyszę: małżeństwo gejów molestowało adoptowane dzieci) ), ale poparcie ma większościowe. Więc jeżeli część z kasy z podatków idzie w tak mało opłacalne inwestycje
@freejah imbecylem to Ty jesteś, bo jeśli chodzi o finansowanie KK przez państwo i inne machloje finansowe to jestem wobec tego w 100% krytyczny.

Więc jak się chce coś krytykować to nie należy robić prostych błędów bo można się tylko ośmieszyć
@rkowal1980: jeszcze tego brakowało, żeby klecha żarł za dotacje europejskie xd

Te pieniądze nigdy nie miały iść na kler i nie było nawet takiego tematu - przeczytaj przynajmniej propagandówkę, którą sam wrzuciłeś.

Tam masz wyliczenia w miliardach, podaj jakiś lewacki przekręt za miliardy. O to mi chodzi z rzędem wielkości, że tworzysz tutaj erystyczną symetrię, a sprawy są zupełnie innego kalibru.
ach, podaj jakiś lewacki przekręt za miliardy. O to mi chodzi z rzędem wielkości, że tworzysz tutaj erystyczną symetrię, a sprawy są zupełnie innego kalibru.


@Kampala: Tak samo boli mnie to że <1% bombarduje mnie tym, że ruchają facetów, że są normalni i żądają równych praw, jak by ich nie mieli.Wbijcie sobie do głowy że facet + facet nie da dziecka!!!! Tak samo lesbijka, chcecie jakiegoś prawa sprzecznego z naturą! Niedługo
@rkowal1980: Sprawdziłem z ciekawości twoje ostatnie wpisy, ale zastanawia mnie dlaczego praktycznie cała twoja działalność na portalu sprowadza się do wypowiedzi w tematach związanych z płciowością i seksem? Czemu tak bardzo interesuje cię życie seksualne innych osób? Czemu tak często o nim myślisz?

Bardzo zastanawia mnie przyczyna tego zjawiska.
@Kampala: Bo jestem kryptogejem, moją misją jest rozpracowanie siatki społeczności LGBT, moim zadaniem jest wyłapywanie osobników zachwianych, nieprzekonanych i niepewnych. Takich zgłaszam do centrali (u Sorosa) i oni w tajemniczych okolicznościach znikają.
@Kampala:

Bo jestem kryptogejem

Teraz tylko przestań to wypierać i zaakceptuj siebie takiego jakim jesteś. I nie martw się, bóg albo nie istnieje albo nie ma nic przeciwko temu co dwóch samców homosapiens robi w sypialni, Wiec nie skaże cię na wieczne tortury.
Tak samo boli mnie to że <1% bombarduje mnie tym, że ruchają facetów, że są normalni i żądają równych praw, jak by ich nie mieli


@rkowal1980: Bo nie mają równych praw i swobód w zakresie wolności zawierania legalnych związków oraz dysponowania w ramach takich umów swoją własnością.

Wbijcie sobie do głowy że facet + facet nie da dziecka!!!!


Para ksiądz + dziecko poza wybranymi przypadkami też nie daje dziecka, a jednak