Wpis z mikrobloga

Ktoś jest w stanie powiedzieć mi co się odwala z moimi spodniami? Jak widać wycierają się na brązowo/rdzawo i co ciekawe z przodu a nie z tyłu, tak na wysokości ud. Powiecie że to normalne i spodnie się zużywają, ale te spodnie ze zdjęcia użytkowałem może ze 2 miesiące do tego stanu, a zaczęły się odbarwiać już wcześniej. Powiecie że najwyraźniej słaby materiał, ale problem w tym że to nie pierwsze i nie ostatnie spodnie z którymi tak się dzieje, każde innego producenta kupione w innym sklepie. Pierwsze były czarne długie spodnie, znanej marki, które trochę już kosztowały, ale mówię kupię sobie fajne porządne spodnie, po paru miesiącach zaczęły się przebarwiać, pomyślałem że jednak nie są takie porządne jak się wydawały, później przyszło lato, kupiłem sobie szorty i stało się z nimi to co na zdjęciu. Pomyślałem że to już podejrzane że drugie spodnie i taka sama akcja. Jako że te wyglądają tak tragicznie że wstyd w nich chodzić kupiłem sobie nowe szorty, tym razem dla odmiany jasne, bo myślałem że może to przypadłość ciemnych spodni, bo wcześniejsze własnie takie były. Niestety nowe spodnie noszę może z miesiąc i dzisiaj zauważyłem ze również zaczynają się odbarwiać. Nie jest to wina środków do prania bo dzieję się tak zanim jeszcze spodnie zostaną wyprane, wypranie ich nie usuwa również tych przebarwień. Nie mam pomysłu od czego to może być, ale raczej nie jest to normalne, a nie mam zamiaru co miesiąc kupować nowych spodni. Ma ktoś pomysły od czego może się tak dziać?
#kiciochpyta #ubrania #modameska
Mazur9 - Ktoś jest w stanie powiedzieć mi co się odwala z moimi spodniami? Jak widać ...

źródło: comment_GRs7Vlx52Dh1vQzT6SmyHzT5yhnXfhdC.jpg

Pobierz
  • 11
@agaciksa: Nie, chodzę w nich normalnie do sklepu itd. normalne użytkowanie. Jedyne z czym mają kontakt w tym miejscu, to powietrze, i czasem woda jak mi chlapnie przy myciu rąk, to wszystko.
@Mazur9: przestań używać samoopalacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może kupujesz je za ciasne i przy siadaniu materiał w hui pracuje i nie i wszystko się rozjeżdża tracąc kolor? może ocierasz udami o siebie?
w którym dokładnie miejscu to się robi?
@PeterFile: Właśnie nienawidzę ciasnych spodni, więc są luźne. Najbardziej przecierają się centralnie z przodu, na wysokości ud. Samoopalacza też nie używam :D
@Mazur9: widocznie muszą pracować przy siadaniu czy coś.. albo opierasz łapy na tym lub sadzasz coś na kolana ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież to niemożliwe żeby kilka różnych firm miało ten sam problem.. coś od Twojej strony jest 'wadliwe'
@PeterFile: No właśnie jak zauważyłem na trzecich spodniach takie coś to mówię nie możliwe, i chcę ustalić co robię nie tak. Może zakładanie nogi na nogę albo coś podobnego? Ale wątpię żeby aż tak się wycierały od czegoś takiego, w dodatku przy ostatnich spodniach nie miałem jeszcze za bardzo okazji, bo ostatnio jak już gdzieś w nich siedzę to albo samochód albo rower. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mazur9: noga na nogę może to powodować, ale to nie jest takie tarcie jak np. przy chodzeniu gdzie przecierają się w kroku, więc ciężko jednoznacznie powiedzieć.. rower to jest lepsza opcja, noga góra-dół, spodnie pracują, Ty w dodatku się pocisz i wychodzi szajs.. taki efekt sprania się robi jak materiał jest słabo farbowany, a w zestawieniu aktywność fizyczna i słaby produkt, niestety takie coś się pojawić może, ale to naprawdę dziwne
@PeterFile: Też myślałem że może rower jest problemem, ale żeby aż tak na zewnętrznej stronie się wytarły? Po za tym w przypadku długich spodni prawie w cale na rowerze nie jeździłem. Marki to Diverse, drugie jakieś TRN czy coś, a ostatnie to PULL&BEAR
@Mazur9: to kup jakiejś normalnej marki, dockers, edwin czy coś w tym stylu.. zobaczysz czy się powtórzy kłopot..
jak na zewnątrz to mogą też być za wąskie w biodrach czy coś w tym stylu i materiał naciągnięty na maxa,ale to i tak nie powinno powodować takich odbrawień