Wpis z mikrobloga

@kasiknocheinmal: może kołki do agrowlokniny? Ale one nie są sztywne i będzie problem na twardszym terenie. Serio chcesz oszczędzać wagę na szpilkach do namiotu? Komplet Alu będzie ważył 50g za 6 szt.... To jest waga snickersa...
@ccTV: serio chcę, mam normalne stalowe, a pałąki z włókna szklanego aktualnie. Chcę drugą wersję z jak najmniejszą wagą, pałąki też wymienię - wszystko pojedynczo nie jest dużą różnicą, sumarycznie się zbiera, a czasami są sytuacje, kiedy to ma znaczenie. Na normalne użytkowanie nie będę się wygłupiać, na wypad z rowerem owszem.
Niby śledzie dają radę na twardszym też- o kołkach czytałam, ale właśnie obawiam się, że nie podołają. Pytaniem pozostaje
@kasiknocheinmal: masz namiot ze stelażem z włókna szklanego, które jest ponad 2-krotnie cięższe, niz Alu, a martwisz się różnica 30g na szpilkach Alu vs plastyk?? :)
Co to za namiot? Kup sobie może coś od nature hike - cloud up 1 bez moskitiery wyjdzie Ci w okolicach 850-900g ze szpilkami i podłogą.
@ccTV: ale czytaj dokładnie, pałąki też idą do wymiany. Jedynka mnie zupełnie nie urządza, mam Hannah, trolla trójkę (na dwie osoby plus bagaż jest idealny), stary namiot. Już go nie robią, natomiast spisuje się świetnie, tylko na niektóre sytuacje potrzebuję zmniejszyć jego wagę. Z wiatrem daje radę, z ulewami też. Jest wygodny i ma kilka fajnych dupereli, które ułatwiają życie. Usunięcie moskitiery w jakimkolwiek namiocie w grę nie wchodzi, nie cierpię