Wpis z mikrobloga

Siemka mało się udzielam na wykopie więc proszę nie bierzcie mnie za kupionego trolla bo chyba zacznę trochę agitować. Politykę miałem w dupie bo to jedno wielkie gówno. Niestety zobaczyłem #paskigrozy więc zacząłem oglądać #tvpis i doszedłem do wniosku że niech sobie kradną miliardy i tak władza będzie kradła ale niech nie szczają mi na ryj dobrą zmianą. Niestety w tej sytuacji osoba głosująca na partie lub nie głosująca podpisuje zgodę na scat w jego stronę #pdk

Chciałbym sprawdzić czy moja głupia nadzieja że demokracja nie polega na tym że jest Ati albo Nvidia. Przeprowadzając ankietę dodatkowo może udać nam się sprawdzić strukturę wykopu. Prosiłbym o backupowanie żeby dowiedzieć się jak różnią się poglądy pionierów wykopu i mainstreamu. Chcę również sprawdzić jakie wyniki osiągniemy przy wyborach konwencjonalnych i wykopowej eliminacji.

I najmniej możliwe proszę o merytoryczną dyskusję w komentarzach. Proszę o dyskredytację Gulsman bo jeszcze na nią haków nie znalazłem a z tego co przeczytałem(mało) wygląda na sensowną kobitkę. Nie miałem czasu ani chęci(wygra nvidia) jeszcze poczytać ale ona miała już np taką publikację przed wyborami "2017 – City debugged. How to reform the Polish cities, so they thrive socially and facilitate sustainable growth?, Springer, Cham[13]"

Jacek Wojciechowicz niestety się nie zmieścił będzie w komentarzach
#warszawa #wybory #sondaz #pytanie
icex - Siemka mało się udzielam na wykopie więc proszę nie bierzcie mnie za kupionego...

źródło: comment_A6hpHYtedTkDb04HmNccitVOAoKb1NHe.jpg

Pobierz

Zagłosuj na swojego kandydata

  • Sławomir Antonik 0% (0)
  • Gulsman Justyna 2.1% (1)
  • Piotr Guziła 0% (0)
  • Piotr Ikonowicz 8.5% (4)
  • Patryk Jaki 4.3% (2)
  • Janusz Korwin-Mikke 40.4% (19)
  • Andrzej Rozenek 0% (0)
  • Jakub Stefanik 4.3% (2)
  • Jan Śpiewak 12.8% (6)
  • Rafał Trzaskowski 27.7% (13)

Oddanych głosów: 47

  • 7
Nikt się tutaj nie nadaje. Przejrzałem każdego z osobna. Najprędzej zagłosowałbym na Korwina. On przynajmniej nie udaje i od początku jest wulgarny.