Wpis z mikrobloga

Patusy z C zaprosiły na trybunę patusów z Chorzowa na mecz z Górnikiem. Po komentarzach na fejsbuku wydaje mi się, że całkiem spora część kibiców nie trawi tych akcji z kibicami z Chorzowa i Łodzi. Jestem ciekaw jak widzą ten układ mirki spod tagu #wislakrakow

Podoba ci się układ kiboli Wisły i Ruchu?

  • tak 18.5% (17)
  • nie 81.5% (75)

Oddanych głosów: 92

  • 23
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: układ jest #!$%@?, #!$%@? jest to że kilku karków mówi ci komu masz kibicować a komu nie a jak ich nie posłuchasz to ci spuszczą grupowy #!$%@?.
  • Odpowiedz
@goras: i #!$%@? jest też to, że już w pierwszym meczu po zerwaniu zgody potrafili #!$%@?ć jedni drugich, gdzie tydzień temu jeszcze były pozdrowienia. Dzisiaj wrogu wczoraj bracie.
  • Odpowiedz
  • 1
@ZohanTSW co ci do tego? Ich piaskownica, ich zabawki. Mają prawo śpiewać co chcą i mieć zgodę z kim chcą. Nie podoba ci się to nie śpiewasz, proste. Chodzę od kilkunastu lat na C, nie uważam się za patusa, zgód nie pozdrawiam jak mi się nie podobają i tyle.
  • Odpowiedz
@d__m: nie lubię kibicować biernie, a nie chcę też być jedyny na trybunie który śpiewa. Jednocześnie nie lubię przebywać wśród ludzi, których nie szanuję i z nimi się identyfikować. Jeden moment w którym #!$%@? się stare zgody i pozdrawia nowe psuje dobre wspomnienia z reszty meczu
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: Niestety ale TKWM bylo od jakiegos czasu trupem, ktory caly czas byl podtrzymywany przy zyciu przez aparature. O ile na linii Wisla - Lechia wszystko bylo w porzadku to o tyle ze Slaskiem bylo mnostwo mniejszych lub wiekszych spin, najczesciej rozbijajace sie o motor lublin. Kolejnym elementem byla stagnacja pod wzgledem typowo hoolsowym. Nie wiem jak inni ale ja dalej lubie Lechie, a nowi ukladowicze wg. mnie pozytywnie. Tak jak
  • Odpowiedz
  • 1
@ZohanTSW stary ale to problem z tobą, a nie z 'patusami' z C. Ja się bardzo ciesze, że Ruch przyjeżdża, przynajmniej podbiją frekwencję. A we Wrocławiu i Gdańsku mam przyjaciół, z którymi nadal mam kontakt. Za 5 - 10 lat już większość będzie zgody pozdrawiać. Pogódź się z tym. 30 lat temu mieliśmy już zgodę z Widzewem i Ruchem. I co? Wszystko się zmienia.
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: Kiedyś o zgodach ze Śląskiem i Lechią też zadecydowała huliganka, nie było walnego zgromadzenia trzech drużyn gdzie przybijano TKWM pośród kilkunastu tysięcy ludzi, a o tym wielu teraz zapomina.

Szarakany mają swoje układy z Ruchem i Widzewem więc są zgody, nie chcesz, nie dopingujesz.
  • Odpowiedz
@ZohanTSW nie ma opcji "mnie to nie dotyczy". Wspolpraca szajek i gangusow to nie moja sprawa. To jest inny swiat. I oni i ja (czy tam jacys "my") mamy zupelnie inne rzeczy zakodowane pod pojeciami "Wisla", "Ruch" czy "Widzew". Stad polemika jakakolwiek nie ma sensu.
  • Odpowiedz
Niemniej cala masa kibicow Ruchu pojawia sie na kazdym meczu przy Reymonta, nie przypominam sobie takich pielgrzymek z Gdanska czy Wroclawia. Na poczatku nowych zgod nie pozdrawialem, teraz dre morde ile sił.
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: Nikt normalny z układu nie jest zadowolony. Jak można być zadowolonym gdy dwa kluby, to twoja potężna kosa od xx lat? Dodatkowo jedziesz do Chorzowa i jest macanka przez kraty i ubliżanie a miesiąc później układ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@guitar_hero:
1. Jest układ a nie zgoda.
2. Pod względem wsparcia? Faktycznie przyjeżdża ich więcej niż Lechii czy Śląska. Tłumów na każdym meczu nie ma, ale na dobre spotkanie potrafią się zmobilizować.
  • Odpowiedz
@AntyPOdPIS z punktu widzenia zwyklego kibica roznice miedzy ukladem i zgoda w zasadzie nie wystepuja. I z tej samej pozycji wazne jest tylko wsparcie na meczach - a to jest teraz duzo lepsze.
Inna sprawa ze sporo osob wynioslo sie z C a pewnie i w ogole ze stadionu przez nowe układy...
  • Odpowiedz