Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki z #krakow ( ͡º ͜ʖ͡º)

Aktualnie poszukuje w Waszym pięknym mieście mieszkania (wynajem).
Jakieś protipy? Czego unikać, jakie osiedla są spoko a jakie nie bardzo?

Szukam czegoś od 35m2 :)

Z góry wielkie dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 28
@Miyazaki: 14 lat mieszkałam na NH i nigdy nie spotkało mnie nic złego, a już w pierwszy tydzień mieszkania na Krowodrzy wyszłam z bloku wprost w obławę policyjną. Kamery na blokach utrzymują się do kilku dni. Wszystko wysprejowane, nowa elewacja była czysta 2 tygodnie, wrzaski pod śmietnikiem po zmroku sprawiają, że nawet śmierdzące śmieci wynoszę następnego dnia.

Wszędzie może być różnie i każda dzielnica ma mniej lub bardziej bezpieczne zakątki, ale
@CaraMia: Jeśli chcesz mieć blisko na Kazimierz, to może Płaszów? Niby zadupie, ale są gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) dojazd do centrum jest znośny no i ceny mieszkań nie są tak wywindowane jak np. na Bronowicach
@CaraMia: mieszkałem 2 lata na starym mieście (starowiślna), rok na Kazimierzu i zdecydowanie odradzam. Dużo turystów, że nawet w dzień czasem ciezko jest przejśc, a w nocy strasznie drą ryja. No i na Starowiślnej przez tramwaje trzęsie Ci się kubek z herbatą :D Polecam Grzegórzki, do centrum blisko nawet na piechotę, cicho, zielono i brak turystów :D