Wpis z mikrobloga

Czytając wykop, nie ma dnia, żebym nie zastanawiał się nad swoją orientacją... polityczną. Według narracji tutaj panującej, jestem jakimś turbo #!$%@? lewakiem, który najchętniej biegałby z antifą, w kominiarce, z łańcuchem w ręku, w domu miał portrety Marksa z zaschniętymi śladami spermy i codziennie miał mokre sny o multikulti i upadku kultury białego człowieka.

A potem robię sobie kompas polityczny.
#neuropa #przemyslenia #polityka
Pobierz Nieprzyjazny_Ziemniak - Czytając wykop, nie ma dnia, żebym nie zastanawiał się nad sw...
źródło: comment_bJxKqj9WDN6AJfHn5fPqYBkmhhqdkjH9.jpg
  • 9
Czytając wykop, nie ma dnia, żebym nie zastanawiał się nad swoją orientacją... polityczną.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: To dobrze. To świadczy, że jesteś świadomym wyborcą. Największą patologią są ci, którzy przyczepiają się do jakiejś partii, i fanatycznie za nią podążają nawet jeśli robi zwrot o 180 stopni.

Akurat największą zaletą wypoku jest to, że grupy takie jak #neuropa i #4konserwy cały czas mogą się ze sobą konfrontować. Na facebookach i podobnych portalach tworzą się
@RYSZKRE8888: picrel - chyba jestem jednak trochę skrajny xD

@GaiusBaltar: tu też tworzą się bańki informacyjne, a ludzie często gęsto po prostu ignorują dowody drugiej strony tylko dlatego, że są po drugiej stronie. Często też zamiast konfrontować swoje poglądy polityczne, konfrontuje się konkretnych przedstawicieli, wyzywa, sugeruje trolling itd. Chociażby dzisiaj był tego doskonały przykład. Zwykła wojenka polityczna, próba zdyskredytowania ludzi postujących pod tagiem nerłopa, wszystko oparte o brak dowodów xD.
Pobierz Nieprzyjazny_Ziemniak - @RYSZKRE8888: picrel - chyba jestem jednak trochę skrajny xD
...
źródło: comment_OTIp5EarcBN7t521XeiVhWSiftb64Y9F.jpg
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Stary wpis, ale natknąłem się, to odpowiem.

Na tak dużym portalu zróznicowanie ludzi będzie ogromne, a tak jak w prawdziwym świecie, najbardziej słychać opinie tych, co najgłośniej krzyczą; co stoją po skrajnej stronie politycznej. Nie ma się co tym przejmować, bo nie dość, że nie mają racji, to próba dopasowania się do każdego tylko skończy się szaleństwem, czy utratą zdrowia psychicznego. Dobrzy ludzie tak czy inaczej się dogadają nawet jeśli