Wpis z mikrobloga

Przedwczoraj loszka się z Tobą całuje, po to by wczoraj gdy robisz wynurzenie z uczuciami mogła Ci powiedzieć "no ale o co Ci chodzi? Nie pisałam się na związek. Jesteś wspaniałym przyjacielem, ale nic więcej"
No ocb to ja nie wiem xD przecież było tyle sygnałów, że jednak coś więcej xDD


#zalesie #zlamaneserca #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #przegryw
  • 19
Przedwczoraj loszka się z Tobą całuje, po to by wczoraj gdy robisz wynurzenie z uczuciami mogła Ci powiedzieć "no ale o co Ci chodzi? Nie pisałam się na związek. Jesteś wspaniałym przyjacielem, ale nic więcej"

No ocb to ja nie wiem xD przecież było tyle sygnałów, że jednak coś więcej xDD

[]
#zalesie #zlamaneserca #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #przegryw

@Scorpjon Za każdym razem. Po pocałunku wynurzenia z uczuciami to są dobre w filmach
@TestoDepot: @Scorpjon: Na szczęście/nieszczęście wszystko działa w dwie strony. Czasami to loszki wylewają swoje uczucie, a są mieszane z błotem. Problem nie jest w kobietach czy mężczyznach, tylko na kim zatrzymujemy swój wzrok. Wszystko jest konsekwencją naszych złych wyborów. Wybierajcie mądrze i mądre kobiety :)
@Scorpjon: spoko, ja miałam tak z moim obecnym niebieskim. "kumplowaliśmy się", doszło do pocałunku, a ten pacan po wszystkim powiedział, że jesteśmy dorośli i musimy z tym żyć dalej bez zmian. to przycisnęłam go i powiedziałam "to albo wte albo we wte, albo jesteśmy razem, albo się nie znamy, bo to zaszło za daleko". Zadziałało tak jak powinno