Wpis z mikrobloga

Ech... straciłem szacunek do Zachara ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Otóż Zachar jakiś czas temu wrzucił na swój kanał reklamę firmy od wynajmu długoterminowego. I to jest spoko - niech sobie zarabia na sponsorach. Jednak to co mnie #!$%@?ło to przedstawienie tego jako rzetelnej, obiektywnej analizy tymczasem jest to zwykła reklama a z filmu dowiadujemy się, że wynajem długoterminowy jest bardziej opłacalny od leasingu czy tego, że opłaca się wykupić auto po skończeniu umowy xD

A to co mnie #!$%@?ło najbardziej to cenzura: napisałem na YT komentarz który zebrał trochę łapek w którym zrobiłem porównanie ofery tej firmy do leasingu to mi go usunęli.

Zachar... #!$%@?, serio?

#buldupy #polskiyoutube #motoryzacja #zachar #zacharoff
InnyKtosek - Ech... straciłem szacunek do Zachara ( ͡° ʖ̯ ͡°) 

Otóż Zachar jakiś c...
  • 32
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: Aktualnie jedyna seria warta uwagi to na kanale zacharOFF jak uzytkownicy recenzuja swoja wlasne auta. Niestety Autocentrum przestalo być imo "niezależne"
  • Odpowiedz
@susi33: Zachar fajnie prezentuje, ale widać że preferuje niemieckie auta. Filmów widzów nie oglądam, bo zwykle mnie irytowało nieobycie z kamerą i częste yyyy i nieskładne mówienie
  • Odpowiedz
Zachar... #!$%@?, serio?


@InnyKtosek: że to niby nowość? To niby skąd jego uwielbienie dla VAG-ów? Czasem nawet obejrzę coś tam, ale to, że to chodząca reklama widać, słychać i czuć, zwłaszcza z jego lekkością produkt placementu (hamulce Brembo hehe) który uprawia.
  • Odpowiedz
@InnyKtosek:
co ty chcesz porównywać? są różne oferty najmu, ale bardzo często to pchanie się w kłopoty, bo później przyjdzie płacić 20 tys. zł za nadmierne zużycie tapicerki; 2000 zł za zbyt porysowany lakier itd., są też oszukańcze leasingi, gdzie są śmieszne limity kilometrów i podobne opłaty za "nadmierne zużycie", generalnie jak coś jest tanie, to jest drogie.
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: O cholera, teraz zauważyłem, że mój też usunęli, bo porównałem tą ich propozycję Skody Octavii z wynajmem bezpośrednio u Skody... Chyba wyliczenie im się nie spodobało...
  • Odpowiedz