Wpis z mikrobloga

Może to nie jest teoria względności, heliocentryzm ani nawet Passat w TDI, ale wydaje mi się, że na pomysł połączenia brukowca z filozofią/nauką nie wpadł nikt wcześniej. Jestem więc w pewnym sensie pionierem i... mam nadzieję, że Wam się spodoba, bo takich obrazków będzie tu teraz więcej :D

Aha, i zastanawiałem się, jak określić blog, któremu do popularnonaukowego sporo brakuje, ale z drugiej strony chciałby siać tą iskierkę zainteresowania nieco ambitniejszymi treściami i mam:
Filozofia dla januszy, blog satyryczno-naukowy, witam.

Obserwuj: #filozofiadlajanuszy Polub: na Facebooku Wesprzyj: finansowo lub bezpośrednio na Patronite

#zainteresowania #ciekawostki #filozofia #heheszki #humorobrazkowy #media
loginnawykoppl - Może to nie jest teoria względności, heliocentryzm ani nawet Passat ...

źródło: comment_bYh9aeep9o4OybyR577AWi36V7K6oliB.jpg

Pobierz
  • 16
@loginnawykoppl: tekst w żółtym kwadracie i czerwonym dymku oddal nieco od krawędzi i pozbądź się linii przy kolumnach w głównym tekście. Ażeby w ostatnim akapicie można napisać łącznie. Poza tym całkiem ciekawy sposób.
EDIT:
ten znak na dole będzie bardzo prosty do wycięcia - jeżeli chcesz zabezpieczyć obrazek użyj jakichś bardziej wyrafinowanych sposobów.
tekst w żółtym kwadracie i czerwonym dymku oddal nieco od krawędzi i pozbądź się linii przy kolumnach w głównym tekście


@zly_dzien: pierwszy raz się w ten sposób bawiłem, następne powinny być lepsze technicznie ( ͡º ͜ʖ͡º)