Wpis z mikrobloga

@k1fl0w lewactwo to środowisko propagujące np poprawność polityczną często głoszą kłamstwa lub półprawdę, charakteryzuje je brak kultury wypowiedzi i chęć oczernienia drugiej strony za wszelką cenę
mój opis


@S4turas: Juz się boje. Ja nienawidzę politycznej poprawności te dwa ugrupowania kochają poprawność polityczna między innymi przez artykuł 196 kk i ustawę o ochronie flagi godła i hymnu.

Wykaz w jaki sposób wpisuje się w twoją niczym nie popartą definicje
@PreczzGlowna: pisząc 100% poważnie, to całe lewactwo to gimbusiarskie urojenia by usprawiedliwić to że ktoś jest zły i nie myśli tak jak oni, to nie ma nic wspólnego ani z lewicą, ani z czymkolwiek, z żadną polityką, zresztą jak poczytasz to się okaże że ci ludzie żyją głównie kłamstwami na temat politycznych przeciwników [to samo jest po drugiej stronie, chociaż i tak ironicznie wychodzi nam to często na dobre bo ujawniane
symboli narodwych za poprawnośc polityczną


@S4turas: Jeżeli nie jest to poprawność polityczna to co to niby jest? Jeszcze naruszenie praw własności.

Stany zjednoczone szanują moją opinię o ich fladze, w polsce panuje ohydna prawicowa poprawność polityczna.

Pluje na takich ludzi.

Tfu tfu!

Nie różnisz się niczym od ludzi którzy chcą karać za krytykę homoseksualizmu arabów czy islamu obojętnie czy nazwiemy to mową nienawiści czy ochroną wartości.
Obojętnie co jest właściwe i